Yanlışlıkla kuş öldürdüm

Dostum her cümlenin sonuna neden gül işareti ve el işareti koyuyorsun?

Bunu bir çok kez açıkladım ancak yine de siz değerli üstadımıza açıklamayı kendime borç bilirim. ☝🏽

Bildiğimiz gibi burada hususi olarak yazışarak iletişim fiilini icraat ediyoruz ve emojiler bizim duygu aktarım şemamızda pekiştirici ve tamamlayıcı görev alıyor. 🙏🏼

Bu bağlamda ben de emojileri kullanmayı seviyorum. :)

Gül ise; aşktır, sevgidir, saygıdır, merhamettir, ağır başlılıktır, hoşgörüdür...✍️🌹

Saygılarımla değerli hocam. 🌹

Bunu birçok kez açıkladım ancak yine de siz değerli üstadımıza açıklamayı kendime borç bilirim. ☝🏽

Bildiğimiz gibi burada hususi olarak yazışarak iletişim fiilini icraat ediyoruz ve emojiler bizim duygu aktarım şemamızda pekiştirici ve tamamlayıcı görev alıyor. 🙏🏼

Bu bağlamda ben de emojileri kullanmayı seviyorum. :)

Gül ise; aşktır, sevgidir, saygıdır, merhamettir, ağır başlılıktır, hoşgörüdür...✍️🌹

Saygılarımla değerli hocam. 🌹

Hocam kaç yaşındasınız merakımdan soruyorum

Kardeş sonuçta kuzeninin kuşunu öldürmüşsün kuzenin hiç mi üzülmedi karınca öldürmüş gibi konu açmışsın?

Allah her türlü günahı affeder yanlışlıkla yaptıysan bu günah olarak sayılmaz ama bilerek yapsan bile sağlam bir tevbe edersen Allah seni yine affedecektir. Allah'ın kendisi diyor benim kulumun dağlar kadar günahı olsa bile pişman olup tevbe ederse ben onu affederim der.

Geri
Yukarı