Yanlışlıkla monitör niyetine kullanılan televizyonu kırmak

• Konuyu başlatan evrN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 44
  • Görüntüleme 3B
Hocam başka bir yolu yok mu? Canımın yanmasını veya uzun süre laf işitmek istemiyorum hiç söylemeden devam etsem?
Yani Tabiki hiç söylemezseniz ve fark ederlerse, evde yalnız olmadığınızı düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz ama korkarlar.

Bilgisayarı hiç açma sebenini sorarlarsa bundan sonra derslerime öncelik vericem de hoşlarına gider 2-3 ay öyle takıl karnede takdir al o zaman söylersin.

Var ama inanmazlar hocam :( doğruyu söyleyeceğim veya susacağım susma taraftarıyım şuanlık.
Yani bilerek yapmadınız ya da ragequit falan atmadınız sanırsam. Bence yanlışlıkla oldu diyebilirsiniz. Ben art arda 15 tabak kırdım ona rağmen fazla birşey olmadı köyde. (Sinek öldürücü çubukla dövüldüm)

Çok avukat nevi bir anlatım olmuş.

- Süpürge kabloyu kaptı, yakalayana kadar masayı salladı ve TV'yi düşürdü. Size duvara monteleyim demiştim, zaten beni hiç sevmediniz.

Deyin ve ağlamaya başlayın.
Rahmetli avukat gibi anlatmayı severdi.
Ailesine nasıl açıklayacak çok merak ediyorum.

Bilgisayarı hiç açma sebenini sorarlarsa bundan sonra derslerime öncelik vericem de hoşlarına gider 2-3 ay öyle takıl karnede takdir al o zaman söylersin.
Hayatta inanmazlar ama 2 ay sonra LGS geliyor aslında mantıklı fikir. Zaten bilgisayar bakarken kapım kitli oluyor yani anlamaları zor bakıp bakmadıklarımı.Geride tek sorun patlama sesinden sonra abim gördü o da büyük bir sıkıntı.

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Doğruyu söylemeniz en iyisi olur. Sonraki aşama içinde önerim panel almak yerine idarelik monitör ya da iyi bir monitör almanız panelleri minimum 2000'den başlıyor Sony'lerin bizimse bravia vardı bizimki ömrünü doldurdu 12 sene kullandık panel hem bulunamıyor bulunsa da orijinal değil 2K istiyorlardı geçen sene eylül'de.

Hayatta inanmazlar ama 2 ay sonra LGS geliyor aslında mantıklı fikir. Zaten bilgisayar bakarken kapım kilitli oluyor yani anlamaları zor bakıp bakmadıklarımı. Geride tek sorun patlama sesinden sonra abim gördü o da büyük bir sıkıntı.

LGS var diye belki fazla üstüne gitmezler, en kötü başka monitör almazlar bilgisayar oynayamazsın.

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Doğruyu söylemeniz en iyisi olur. Sonraki aşama içinde önerim panel almak yerine idarelik monitör ya da iyi bir monitör almanız panelleri minimum 2000'den başlıyor Sony'lerin bizimse bravia vardı bizimki ömrünü doldurdu 12 sene kullandık panel hem bulunamıyor bulunsa da orijinal değil 2K istiyorlardı geçen sene eylül'de.
Ne yapayım peki hocam içinden ekran kablosunu söküp bozuldu mu diyeyim ben bunu maalesef söyleyemem.

LGS var diye belki fazla üstüne gitmezler, en kötü başka monitör almazlar bilgisayar oynayamazsın.
monitör almazlarsa iyi para birktirir bi şekilde alırımda.Hiç bir şey almayıp vermeyebilirler o zaman sıkıntı.

Geri
Yukarı