Yanlışlıkla nakil olunduktan sonra nakil geri alınabilir mi?

Hunflair

Centipat
Daha fazla  
Ben 11.sınıf öğrencisiyim ve perşembe günü iptal etmeye çalıştım site açılmadı ve ben şu an başka okulda gözüküyorum. Bunu idareyle konuşup iptal ettiremiyor muyuz? Şu an nakilim onaylandı başka okulda gözüküyorum ama dediğim gibi yanlışlıkla oldu.

Dostum korkmana gerek yok bizzat yaşamış birisi olarak bir saçmalık yapıp farklı okula nakil almıştım gittikten sonra pazartesi nakil başvurusu yaptım ertesi hafta eski okuluma geri gelmiştim ama maksimum 1 hafta orada kalırsın haberin olsun.

Dostum korkmana gerek yok bizzat yaşamış birisi olarak bir saçmalık yapıp farklı okula nakil almıştım gittikten sonra pazartesi nakil başvurusu yaptım ertesi hafta eski okuluma geri gelmiştim ama maksimum 1 hafta orada kalırsın haberin olsun.

Ben şimdi oraya hiç gitmeden oranın idarecileriyle konuşup durumu halledemez miyim orada 1 hafta kalmak zorunda mıyım yani tekrar nakil başvurusu yapmam için

Ben 11.sınıf öğrencisiyim ve perşembe günü iptal etmeye çalıştım site açılmadı ve ben şu an başka okulda gözüküyorum. Bunu idareyle konuşup iptal ettiremiyor muyuz? Şu an nakilim onaylandı başka okulda gözüküyorum ama dediğim gibi yanlışlıkla oldu.

Merhaba 1 hafta sonra geri gelebiliyorsun diye biliyorum. e-Devlet'ten (velinin e devleti) kendi okuluna tekrardan nakil başvurusunda bulun gittiğin okuldaki müdür/müdür yardımcısına da eski okuluna nakil olmak istediğini söyle.

Ben şimdi oraya hiç gitmeden oranın idarecileriyle konuşup durumu halledemez miyim orada 1 hafta kalmak zorunda mıyım yani tekrar nakil başvurusu yapmam için.

Hocam şöyle anlatayım birincisi konuşup halletmen imkansız şimdi yeni hafta yani pazartesi mecbur gideceksin cumaya kadar oradayken eski okuluna nakil başvurusu yapacaksın geri geleceksin öyle konuşmayla imkansız 1 hafta yeni arkadaşlar edin bir şey olmaz ben öyle yaptım halen konuşuyorum.

Geri
Yukarı