Yanlışlıkla PTT uluslarası pim işletmesi elime geçti

wolfmanranks

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Game Developer
Merhaba arkadaşlar, nasıl oldu bilmiyorum PTT pim işletmesi üzerime geçti ne yapmalıyım ilk iş vergi almayacağım gümrükten geçenlerden 🤣 işin şakası ne yapmalıyım bayağı isim her şey değiştirebiliyorum bunu nasıl üzerimden silebilirim sonra başıma iş gelmesin :D.

Dosya Ekleri

• xf.png
    xf.png
    41,8 KB · Görüntüleme: 219
Son düzenleme:
Oha. Ofisteydim haykırdım KHASDIKNSAŞDASD
doğrulandı bide işletme olarak cevap yazabiliyorum bütün herşeyi değiştirebiliyorum ptt pim benimmi artık hahahaha iyi para kazanırım vergilerden hayatım kurtuldu ptt pim işletmesi satılır açık arttırma olarak fiyat verin arkadaşlar dönüş yapacağım 🤣.
Brişey yapma kalsın öyle.
işletmeyi kaldır yapınca silebiliyorum sorun olmucak ama başka birinin eline geçseydi artık kim bilir ptt pim in ismini ne yapardı varmı güzel önerileri olan.

doğrulandı bide işletme olarak cevap yazabiliyorum bütün herşeyi değiştirebiliyorum ptt pim benimmi artık hahahaha iyi para kazanırım vergilerden hayatım kurtuldu ptt pim işletmesi satılır açık arttırma olarak fiyat verin arkadaşlar dönüş yapacağım 🤣.

işletmeyi kaldır yapınca silebiliyorum sorun olmucak ama başka birinin eline geçseydi artık kim bilir ptt pim in ismini ne yapardı varmı güzel önerileri olan.
Technopat Uluslararası Kargo :D

Vergisizkargobestfree yapın adını.
@wolfmanranks hocam hazır işletme sizdeyken bi' RTX 3060 alayım 😀

Geri
Yukarı