Steam Yanlışlıkla Remote Play'a davet ettim

BeyAli63

Picopat
Merhaba, ben arkadaşımı oyuna davet edecekken Steam remote play ile davete basmisim yanlislikla. Hemen ayarlardan kapattım remote playi ama mesaj duruyor sizi davet etti diye. Girebilir mi?

Girer. Ama Steam üzerinden size bildirim gelir. XXX cihazına yayını durdur diye seçenek var. Oradan kaparsınız.

Bu arada hiç girmediyse girmeye çalıştığında sizden yetkilendirme PIN ister. X tuşuna basıp kapatırsanız sorun olmaz.

Girer. Ama Steam üzerinden size bildirim gelir. XXX cihazına yayını durdur diye seçenek var. Oradan kaparsınız.

Bu arada hiç girmediyse girmeye çalıştığında sizden yetkilendirme PIN ister. X tuşuna basıp kapatırsanız sorun olmaz.
Remote play benim pcimden oynama oluyor demi

Birde ya ben yokken girip oynarsa ondan çok korkuyorum.

Davet bağlantıları sürelidir. Tekrar davet etmen gerekiyor. Ayrıca bağlansa bile birlikte oynarsınız. :) Tehlike oluşturacak bir şey yok yani. Attığım linkten ne işe yaradığına bakabilirsiniz.

Hocam pek tanimiyorum arkadaşı yeni tanıştık oyunda isim ayarlari filan var kurcalar ben oyundayken hareket ettirir diye dedim.

Geri
Yukarı