Yanlışlıkla sarı hamam böceği yemek

Arkadaşlar yemek yiyordum. Neyse yemeği yuttum boğazımda bir şeyler hissettim sonra kopardığım ekmeğe gidip bir baktım içinde hamam böcekleri varmış. Hamam böceği olduğunu da bilmiyorum ki annemler sarı böcek diyor. Yardım edin.

Hastaneye git mideni yıkattır, eğer hastaneye gitmiceksen kusarsan ve tuvaletini yaparken dışkı ile gider. Mide asidi bir zahmet bir işe yarasın.

Rahat ol kardeşim asyada millet neler yiyor ekmek içinden çıktıysa pişme derecesine ulaşmıştır mikropta olmaz herhangi bir şikayet yaşamazsan sorun yok mide asiti onu mahfeder zaten.

Arkadaşlar yemek yiyordum. Neyse yemeği yuttum boğazımda bir şeyler hissettim sonra kopardığım ekmeğe gidip bir baktım içinde hamam böcekleri varmış. Hamam böceği olduğunu da bilmiyorum ki annemler sarı böcek diyor. Yardım edin.

Protein kanka sıkıntı cıkmaz bence ya.

Kusmak yerine neden konu açtın ki? Çözmüşsündür diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı