Yanlışlıkla Kurt Yemek

Bir de şöyle bir durum var. Kurtlar, böcekler zararsız ilaçsız mevyelere sebzelere dadanırmış bu da yediğin mandalinanın iyi olduğunu gösterir. Onun haricinde bazı ülkelerde bu tür canlılar çerez niyetine yiyor. Bir de komandolar askerler zor durumda kaldıklarında doğada buldukları şeyleri yiyorlar diye söylentiler dolaşıyor. Eğer bu bilgi doğruysa, onlara bir şey olmuyorsa sana da olmaz.

Bazı arkadaşlar çok güzel sallamış : Kurtlar genellikle bağırsaklarda yaşıyor, midede değil . 😀 Belli ki canlı kurt yemişsin daha önce de denildiği gibi mide asidi içinde ölecektir o. Ancak kurtçukların yumurtalarından yediysen onların aside dayanıklı olup ince ve kalın bağırsağında üreme ihtimali var.
Korona virüs salgını geçene kadar gözlemlemeni sonrasında ise doktora gitmeni tavsiye ederim.

Uykudan uyandığın zaman ağzından salya akmış mı, mide ağrıları vs yaşıyor musun, dışkılamanda sorunlar var mı bunları gözlemlersin. Olağandışılık görürsen geciktirmeden doktora git.

Bir şey olmaz, doktora git demiş çoğu kişi ancak doktor iyi bir seçim değil virüs zamanlarında bir sıkıntı olur ise gitmeni tavsiye ederim o kadar böcek, yılan vb. tarzı yiyecekler yiyenlere bir şey olmuyor korkmana gerek yok.

Psikolojik olarak mideni tuhaf hissedebilirsin dostum. Rahatsızlığını hissettiğin anda doktora git derim. Burada şahsi fikirler dışında bir şey duyacağını sanmıyorum. Akabinde küçük bir kurtçuğun midede mide asidi tarafından eriyeceğini düşünüyorum.

Doktora git diyen falan olmuş da hayatımda yanlışlıkla birkaç kurtlu meyve yemişliğim oldu ve hiçbir şey olmadı. Yani endişelenmene gerek yok.

Gerçekten de az da olsa protein alıyorsunuz işte, mis. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı