Yapay et yer misiniz?

Hayvanların asla ve asla yaratan tarafından bizim tüketmemiz için gönderildiği mantığına inanmıyorum. İnsanların dünyadaki kaynaklara ve canlılara zarar verip, kurutmaktansa kendi besinini kendi yaratabilecek kapasiteye sahip olduğunu düşünüyorum. Bu çoktan üretilmiş olmalıydı bile zaten. Yapay et gayet de yerim. Lezzetli olduğu sürece. Eti karın doyurmak için yemem zevk için yerim. Umarım suyunda yapay bir kaynağını bulabilirler. Dünyada su tükeniyor malum.

Yok hocam. Size çip takacak Elon Musk sonra bir bakacaksınız Tesla araba olmuşsunuz.
Hocam öyle değil. Daha önce vejeteryan insanlar için yine bunun gibi bir şey yapmışlardı ve soya proteini yüzünden hormonlar bozulabiliyor erkeklerde. Onu söylemeye çalışıyorum. Dünyayı bu 3 şey için kuracaklar.
Komplo teorisyenleri...
Hocam komplo mu bilmem ama olabilir böyle bir şey. Yapay et normal bir et kadar iyi gözükür mü? Hiç sanmam açıkçası.

Hocam öyle değil. Daha önce vejeteryan insanlar için yine bunun gibi bir şey yapmışlardı ve soya proteini yüzünden hormonlar bozulabiliyor erkeklerde. Onu söylemeye çalışıyorum. Dünyayı bu 3 şey için kuracaklar.

Hocam komplo mu bilmem ama olabilir böyle bir şey. Yapay et normal bir et kadar iyi gözükür mü? Hiç sanmam açıkçası.
Düzgün şekilde yapıldığında hiçbir zararı yok.

Kendini havalı sanan veganların işleri işte. Hayvanlar zaten tüketilmek için doğuyorlar. Sen onları kesmeyince ne yapacaksın, sığıra böm böm bakacak mısın öyle?

Yemem, yedirmem. Saçma bir ''icattır''.
Bu şey değil mi? Her şeyin insan için olduğunu sanan doğada istediği her şeyi yapabileceğine inanan kişilik tipi.

Dünya bu LGBT, feminizm ve vejetaryen durumları yüzünden bu ve bu tarz olaylar hep yaşanacak. Bill Gates'in amacı soya proteini ile erkeklerin öströjen hormonlarını yükseltmek ve kadınlaşma derecesine getirmek. Bunları ben demiyorum YouTube'deki çoğu kanal diyor. Açıkçası ben yemem yapay et.
Linkler mevcutsa birkaç tane paylaşabilir misiniz hocam? Kimyasal açıdan çeşitli etkiler verebilme ihtimallerini ben de düşünüyorum...

Düşünceme katılmayabilirsiniz ama benim düşünceme sığ derseniz ben kahkahayı basarım. Ben sizin düşüncenize katılmıyorum, buna da saygı duymalısınız.

İneklerin doğayı kirlettiğini söylüyorsunuz. O vegan ürünlerin üretildiği fabrikalar doğaya daha fazla zarar veriyordur, eminim.
Var mı yapay etin doğaya zarar verdiğine dair kaynağın?

Geri
Yukarı