Yapay mastürbatör gerçek vajina hissi verir mi?

creative01

Hectopat
Daha fazla  
Cinsellik ihtiyaçtır ve psikolojik ve bedensel olarak rahatlamak için bu alete ihtiyacım olduğunu dusunuyorum ve netten uygun fiyatli 4 adet farkli masturbator siparisi vermeyi planliyorum. Hiç masturbatör kullanan oldu mu arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şahsi tercihim 1. olurdu. Sıkılık olarak da yeterli olduğunu düşünüyorum.

Diğer urunleri de sipariş edesim var. Özellikle şu Japon mankeni. Sizin 1.ci tercihiniz dışında baska bir öneriniz var mı?

Diğer urunleri de sipariş edesim var. Özellikle şu Japon mankeni. Sizin 1.ci tercihiniz dışında baska bir öneriniz var mı?
Hocam sıkılık konusunda pek başarılı olduğunu düşünmüyorum. Bir taneden sıkılırım diyorsanız genelde sıkılma gibi bir durum pek yaşanmıyor. Ve hissiyat konusunda biraz plastik gibi gelebilir.

Hocam sıkılık konusunda pek başarılı olduğunu düşünmüyorum. Bir taneden sıkılırım diyorsanız genelde sıkılma gibi bir durum pek yaşanmıyor. Ve hissiyat konusunda biraz plastik gibi gelebilir.

Hocam ürünler tam olarak uzunluk ve en olarak belirtilmemiş bu nedenle 4 farkli ürün siparisi vermek istiyorum. Özellikle şu Japon mankeni eni 5 buçuk CM olarak belirtilmiş ancak benim alete biraz dar gelse de urunun yapısı geregi esneyecegini düşünüyorum. İlginiz için teşekkürler.

Geri
Yukarı