Yapay zeka kursu önerisi

Çağrı Özkan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Kendimi yapay zeka alanında geliştirip sektöre giriş yapmak istiyorum. Bunun için başlangıç ve giriş olacak kurslar arıyorum. Bana YouTube, Udemy vesaireden kurslar önerebilir misiniz? 1'den fazla atacaksanız izleme sırası belirtirseniz sevinirim.

Merhaba. Kendimi yapay zeka alanında geliştirip sektöre giriş yapmak istiyorum. Bunun için başlangıç ve giriş olacak kurslar arıyorum. Bana YouTube, Udemy vesaireden kurslar önerebilir misiniz? 1'den fazla atacaksanız izleme sırası belirtirseniz sevinirim.
Eğer üniversiteye gitmediysen deneme bile derim. Yapay zekanın matematiğini anlamanız lazım geliştirmek için.

Udemy kursu ile sektöre giriş yapıp ChatGPT5'i mi yapacaksın?

Dostlar sizlere burada nasıl devam edeceğimi vs. sormadım. Hemen olaya atlamayın. Sadece sektöre giriş yapmak istediğimi söylemişim. CHATGPT5 yapıcam dememişim. Lütfen sadece kurs materyalleri atınız.

U
Yapay zekayi bedava para saniyor millet. Tipki 5 sene once herkesin "yazilim öğren" demesi gibi.

2-3 script yazıp ChatGPT5'i falan yapacaklarını sanıyorlar sanırım ergen hevesinden başka bir şey değil Kali Linux+Udemy kursu ile etik hacker olma tayfasından çok da farklı bir kafa yapısı değil.

2-3 script yazıp ChatGPT5'i falan yapacaklarını sanıyorlar sanırım ergen hevesinden başka bir şey değil Kali Linux+Udemy kursu ile etik hacker olma tayfasından çok da farklı bir kafa yapısı değil.

Dostum fikrini görmek istemediğimi daha önce söylemiştim sanırım. Eleştiri yapacağına okuduğunu anlama yeteneğini geliştirmeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı