Yapı Kredi 18 yaş altı hesap açma

• Konuyu başlatan hsn-
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 4B

hsn-

Hectopat
18 yaş altı Yapı Kredi hesabı açacağım ancak birkaç soru kafama takıldı. 1. si play hesap açıyorlar mı? Ücretsiz para transfer ayrıcalığı sebebiyle bu benim için önemli. 2. si WhatsApp hattından sorduğumda tek veli yeterli dendi ancak internet üzerinde 2 veli gerekli yazılmış birçok yerde. Yakın zamanda hesap açan ve bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İş Bankası EFT havale yaparken sadece velin ile bankaya gidip kayıt ettirdiğin kişilere EFT yapabiliyorsun haberin olsun.

İş Bankası EFT havale yaparken sadece velin ile bankaya gidip kayıt ettirdiğin kişilere EFT yapabiliyorsun haberin olsun.
Evet biliyorum ancak zaten 3 bankada hesabım var benim buradaki amacım hem bu 3unde benim için avantajlı tüm şeylerin yapikredide olması ve bunlara ek ücretsiz para transferi olmasi

Evet biliyorum ancak zaten 3 bankada hesabım var benim buradaki amacım hem bu 3unde benim için avantajlı tüm şeylerin yapikredide olması ve bunlara ek ücretsiz para transferi olmasi
Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Yapı krediden kart aldınız mı? ayrıca Play TLcard genç kart mı aldınız? şimdiden teşekkürler.

Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Yapı krediden kart aldınız mı? ayrıca Play TLcard genç kart mı aldınız? şimdiden teşekkürler.
Almadım hocam konularda alan arkadaşlar 2 veli gerektiğini söylemiş 2sinin de aynı zamanda müsait olması mümkün olmuyor yapikredi nin sitesinde 1 veli yeter diyor buradaki şubeleri aradım hiç biri telefona bakmadı bende acmadim

Almadım hocam konularda alan arkadaşlar 2 veli gerektiğini söylemiş 2sinin de aynı zamanda müsait olması mümkün olmuyor Yapı Kredi'nin sitesinde 1 veli yeter diyor buradaki şubeleri aradım hiçbiri telefona bakmadı bende acmadim.

Ben yeni açtırdım tek veli yeterli oluyor.

Bir bilgim yok ama banka kartım playtl Card olarak geçiyor velinizle gidip hesap açtırmak istediğinizi söylediğinizde yardımcı oluyorlar zaten.
Tamamdır teşekkür ederim

Bir bilgim yok ama banka kartım playtl Card olarak geçiyor velinizle gidip hesap açtırmak istediğinizi söylediğinizde yardımcı oluyorlar zaten.
Hocam son bir sorum olacaktı peki mobil uygulamayı kullanabiliyor musun

Son düzenleme:
Tamamdır hocam teşekkür ederim

Bende açtırdım hesabı ama bana normal kart başvurusu yapmışlar ve play avantajlarindan yararlanamıyorum sizde havale EFT yaparken ücret kesiyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı