Yapı Kredi 18 yaş altı hesap açma

• Konuyu başlatan hsn-
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 4B

hsn-

Hectopat
18 yaş altı Yapı Kredi hesabı açacağım ancak birkaç soru kafama takıldı. 1. si play hesap açıyorlar mı? Ücretsiz para transfer ayrıcalığı sebebiyle bu benim için önemli. 2. si WhatsApp hattından sorduğumda tek veli yeterli dendi ancak internet üzerinde 2 veli gerekli yazılmış birçok yerde. Yakın zamanda hesap açan ve bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanmıyorum kesmemesi gerektiğini herkeste nasılsa bizde de öyle olması gerekiyor.
YapıKredinin sitesinde yazıyor 24 yaş altı gençlere özel play hesaptan mesai saatleri icerisinde havale EFT masrafı alınmaz diye

Sanmıyorum kesmemesi gerektiğini herkeste nasılsa bizde de öyle olması gerekiyor.

YapıKredinin sitesinde yazıyor 24 yaş altı gençlere özel play hesaptan mesai saatleri icerisinde havale EFT masrafı alınmaz diye

Bir bilgim yok.

18-24 yaş arası play TLcard sahibiysen;

• Hesabın için hesap işletim ücreti ödemezsin,
  • Yapı Kredi mobil ve Yapı Kredi internet şubesi'nde yapacağın EFT ve havale işlemleri için ücret ödemezsin,
Böyle yazıyor sitede ben 18-24 yaş aralığında değilim ki.

Bir bilgim yok.

18-24 yaş arası play TLcard sahibiysen;

• Hesabın için hesap işletim ücreti ödemezsin,
  • Yapı Kredi mobil ve Yapı Kredi internet şubesi'nde yapacağın EFT ve havale işlemleri için ücret ödemezsin,
Böyle yazıyor sitede ben 18-24 yaş aralığında değilim ki.
Evet ama açılan hesap aynı yani avantajlardan faydalanılmali ben müşteri hizmetlerine sorduğumda da avantajlardan yararlanabilirsin denmişti

Tek veli yeterli. 18 Yaş altı banka kartları ön ödemeli kartlardan farksız. Hatta daha kötüler. Dolar hesabı vs açılıyorsa tercih edilebilir. İşBankası kartımda böyle bir özellik mevcut değildi ve aşırı kısıtlama vardı. Tahminimce YapıKredi'de böyledir.
Hayır YKB'nda iki veli de şart.

Geri
Yukarı