Yapı Kredi mi İş Bankası mı?

famehooker

Centipat
Daha fazla  
Yapı Kredi'nin kredi kartı ve banka kartını kullanıyorum. İş Bankası'na geçmeyi düşünüyorum iki bankadan birini kullanmak istiyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz, İş Bankası'na geçmeme gerek var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapı Kredi'nin kredi kartı ve banka kartını kullanıyorum. İş Bankası'na geçmeyi düşünüyorum iki bankadan birini kullanmak istiyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz, İş Bankası'na geçmeme gerek var mı acaba?
Açıkçası bence ikisi arasında aşırı bir fark yok bence eğer sadece banka kartı kullanacaksanız. Ama eğer kredi kartı alacaksanız İş Bankasını önerebilirim kullandığım kredi kartı 80 TL'ye 1 mil veriyor ve yemek sektöründe indirim yapıyor.

Arada çok fark yok ancak kart kampanyalarıyla İş Bankası bir tık önde olabilir. Tabii ki bu dönem dönem değişiyor ileride ne olacağı belli olmaz. Birde Yapı Kredi limit konusunda daha bonkör davranabiliyor. Ben iki kartı birlikle kullanmanızı öneririm.
Son olarak Yapı Kredi kredi kartınız yıllanmış bir kartsa kapatıldığında kredi notunuz düşeceğini ekleyim.

Ben isBank+ Garanti kullanıyorum.
Garanti kullanma sebebim limit çok iyi.
Sadece 6 ayda 5,000 den 35,000 oldu.
Daha sonra (yılbaşı) 35,000 den 80,000
80,000 den 1 hafta sonra 120,000 oldu.
Çok geçmeden 120,000 den 150,000 yaptı.
Findex Puanım 1320 idi

Geri
Yukarı