Yapı kredi vs iş bankası

smarst

Kilopat
Yer
Manisa
Bu iki bankadan birini kredi kartı için kullanacağım fakat tam olarak hangisini kullanmam konusunda karar veremedim. Bankaların ne gibi ayrıcalıklar sunduğunu aşağıya yazacağım. Kullananlar varsa ne gibi avantaj ve dezavantajları olduğunu söyleyip öneride bulunursa sevinirim.
Yapı kredi avantajları:
  • Ücretsiz havale ve EFT.
  • Kart aidatı yok.
  • Gelen havalelerden masraf alınmıyor.
İş bankası avantajları:
  • Ayda 2 havale ve EFT ücretsiz.
  • Kart aidatı yok.

Kredi kartı olarak fark etmez. İkisi de en sevdiğim bankalardandır ama Banka kartı olarak kullanacaksanız EnPara öneririm. Havale, EFT ücretsiz ve QNB, TEB, Denizbank'tan ücretsiz para çekebiliyorsunuz. (TEB ve Denizbank'ta aylık 500TL limit var)

Bu iki bankadan birini kredi kartı için kullanacağım fakat tam olarak hangisini kullanmam konusunda karar veremedim. Bankaların ne gibi ayrıcalıklar sunduğunu aşağıya yazacağım. Kullananlar varsa ne gibi avantaj ve dezavantajları olduğunu söyleyip öneride bulunursa sevinirim.
Yapı kredi avantajları:
  • Kart aidatı yok.
İş bankası avantajları:
  • Kart aidatı yok.

Sadece bu ikisi arasındaysanız Yapı Kredi öneririm. İş Bankası hizmetleri açısından kaliteli olsa da diğer açıdan da (bu kaliteden dolayı) biraz maliyetli. Bir de Yapı Kredi "World" altyapısı kullandığı için kampanyalardan da bol bol yararlanırsınız.

Tabi bir çalışanı, mensubu olarak Vakıfbank'ı da önermeden geçmeyim. 😁

Yapı kredi kullanıyorum korona falan muhabbeti yüzünden kredi taksidini yatıramadım 50 kere aradılar.
Yapı kredi avantajları:
  • Kart aidatı yok.
İş bankası avantajları:
  • Kart aidatı yok.

Bu arada yapı krediden kredi kartım var 165 lira yıllık aidat kesiyorlar haberin olsun.

Yapı kredi kullanıyorum korona falan muhabbeti yüzünden kredi taksidini yatıramadım 50 kere aradılar.

Bu arada yapı krediden kredi kartım var 165 lira yıllık aidat kesiyorlar haberin olsun.

Hocam bende de kredi kartı var 139.50TL para kesmişler kullanmıyordum köşede duruyordu arayıp itiraz ettim yasakmış doğru mu alalı 1yıl olmadı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı