Çözüldü Yapı Kredi Mobil ve World Mobil uygulamalarına mobil veri ile girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bertek41

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Telefon Xiaomi Mi 9T. Mobil veriden girince bu ekranda kalıyor:
WhatsApp Image 2022-09-06 at 18.17.51.jpeg
WhatsApp Image 2022-09-06 at 18.17.45.jpeg

WiFi ile bağlanınca sıkıntısız girebiliyorum. Hattım Turkcell. Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı?

Çözüm
Mobilde var mı bilmiyorum fakat bilgisayardan internet şubeye girdiğinde sağ üst köşeden güvenlik ayarlarına bakabilirsin.

Büyük ihtimal yoktur çünkü herhangi bir Wi-Fi'den bağlandığımda giriyor tek evdeki Wi-Fi değil.

532'yi arayarak çözdük güncelleme gönderdiler telefonu yeniden başlatınca düzeldi.
Turkcell uygulamasına girip "Güvenli İnternet" hizmetinin kapalı olduğu kontrol eder misin? Güvenli internet bu tür sıkıntılar yapabiliyor. Ayrıca banka uygulamalarında IP adresi kısıtlaması açık olabilir mi?

Turkcell uygulamasına girip "Güvenli İnternet" hizmetinin kapalı olduğu kontrol eder misin? Güvenli internet bu tür sıkıntılar yapabiliyor. Ayrıca banka uygulamalarında IP adresi kısıtlaması açık olabilir mi?
IP Adresi kısıtlamasını nasıl kontrol ediyoruz?

Mobilde var mı bilmiyorum fakat bilgisayardan internet şubeye girdiğinde sağ üst köşeden güvenlik ayarlarına bakabilirsin.

Büyük ihtimal yoktur çünkü herhangi bir Wi-Fi'den bağlandığımda giriyor tek evdeki Wi-Fi değil.

532'yi arayarak çözdük güncelleme gönderdiler telefonu yeniden başlatınca düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı