Yapı Kredi öğrenici kartı öğrenci olunmadığı halde onaylandı

Niro

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversite öğrencisi değilim ama kafadan attım bazı şeyleri attım Yapı Kredi play kart öğrenci kartıymış onaylandı. Bana 7 gün içerisinde teslim edecekler siz de böyle başvuru yaptınız mı?

Normalde bankalar bu talepleri olumlu karşılayıp kartı gönderirler. Ama burada beyana dayalı sistem olduğu için tüm sorumluluğu da size yüklerler. Siz yalan beyanat ile zaten bir suç işlemiş oluyorsunuz. Yarın öbür gün kartı kullanıp bankayla ya da güvenlikle alakalı sıkıntı yaşarsanız ve banka da sizin yalan beyan verdiğinizi belirlerse çok eğlenceli günler sizi bekler.
Yaptığınız işin karşılığı evrakta sahteciliktir. Banka avukatı buna bir de bankayı zarara uğratmayı ve yalan beyanatı ekler. Tazminat davası olur, güzelce para ödersiniz.

Normalde bankalar bu talepleri olumlu karşılayıp kartı gönderirler. Ama burada beyana dayalı sistem olduğu için tüm sorumluluğu da size yüklerler. Siz yalan beyanat ile zaten bir suç işlemiş oluyorsunuz. Yarın öbür gün kartı kullanıp bankayla ya da güvenlikle alakalı sıkıntı yaşarsanız ve banka da sizin yalan beyan verdiğinizi belirlerse çok eğlenceli günler sizi bekler.
Yaptığınız işin karşılığı evrakta sahteciliktir. Banka avukatı buna bir de bankayı zarara uğratmayı ve yalan beyanatı ekler. Tazminat davası olur, güzelce para ödersiniz.
Nasıl iptal etirebilrim

Kapıyı açma ya da siteden iptal et edebilirsen.
Bilgileri filan girmedim daha adresi filan vermedim
Nası iptal etirebilirim korktum
O kart sana gelmeyecek. Bir iki güne talebiniz olumsuz mesajını alırsın.
Ama onaylanmıştır diyor
25 yaş altındaysanız genelde verirler o kartı. Belli bir yaş sınırı var.
22 yaşındayım

Son düzenleme:
Bilgileri filan girmedim daha adresi filan vermedim

Nası iptal etirebilirim korktum

Ama onaylanmıştır diyor

22 yaşındayım

PLAY (boşluk) T.C. Kimlik numaranızı 4407’ye SMS olarak gönderebilirsiniz. << bunu deneyerek kart başvuru durumunuzu sorgulayabilir misiniz? Eğer adres vb. girmediyseniz, onaylanması pek muhtemel değil ilk aşamada.

Link: Başvuru Durumunu Nasıl Öğrenebilirim?

Geri
Yukarı