Yapı Kredi Play yıllık ücret alınıyor mu?

abidinztrkkk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Yapı Kredi Play kart çıkarmak istiyorum. Yıllık ücret alınıyor mu veya sorun yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Öğrenci belgesi ile Yapı Kredi Play'e başvuran üniversite öğrencilerinden yıllık üyelik ücreti alınmıyor. Yapı Kredi Play kredi kartı sahipleri hem Play'e özel fırsatlardan hem de World'ün tüm kampanya ve özelliklerinden faydalanabiliyor."

İnternette birkaç kişi şikayet var sitesine 216 TL yıllık ücret yansıtıldı demişti play kart için.
Öğrenci belgesini onlara tekrar gönderdiğinizde aidatı iptal edilebiliyor. Ayrıca kart açıldıktan sonra limit artırımı için veya bir başka nedenden dolayı gelir beyanında bulunmamanız gerekiyor; birkaç ay önce ekstrede mesaj olarak belirtmişlerdi bu durumu.
Eğer kart öğrenciler için belirlenen maksimum 2000TL limit ile açılırsa, öğrenci göründüğünüz sürece bir daha limit artırmıyorlar. 2 senedir kullanıyorum, aidat alınmadı, ama kampanya/puan bakımından öğrencilere uygun bir kart olarak görmüyorum. Artık kullanmadığım için ve öğrenciliğim bittiği için aidatsız karta çevirip eve bırakacağım.

İş bankasının Maximum Genç aidatsız kredi kartı daha çok puan kazandırıyor, öneririm. Axess ve Bonus kartların da öğrenci versiyonlarından kampanyaları takip ederek iyi puanlar kazanabilir, zaten cüzi olan kart aidatını 1 aylık harcamanızda puan olarak çıkarabilirsiniz.
Enpara gibi aidatsız bankalara hiç girmeyin, size hiçbir avantaj sağlamıyor.
Dediğim gibi aidatlı kartlarda puan kazanımıyla kart aidatını fazlasıyla geri alıyorsunuz.

Öğrenci iseniz alınmıyor. e-Devlet üzerinden göndereceksiniz belgeyi de. Ben de yeni aldım. Şimdilik bir problemim yok.

Merhaba bende başvurdum ama örgün öğrenciligim pasif yine de gönderdim 2 üniversite de kayıtlıyım sadece açık öğretim aktif. Başvurum ne durumda 24 saat oldu cevap gelmedi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221108-230924_Yap Kredi Mobil.jpg
    Screenshot_20221108-230924_Yap Kredi Mobil.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 158
Merhaba bende başvurdum ama örgün öğrenciligim pasif yine de gönderdim 2 üniversite de kayıtlıyım sadece açık öğretim aktif. Başvurum ne durumda 24 saat oldu cevap gelmedi.
Edevlet üzerinden eposta gönder diyerek göndermeniz gerekmekte fakat siz pasif öğrenci olduğunuz için kabul edilmez.

Geri
Yukarı