Yapı oyuncak önerisi

Mesela bu ikisi de aynı markanın gibi duruyor ama satıcıların fiyat farkları çok fazla,bu sitede neye dikkat etmek gerek?

bunlar sanırım lego değil,figür gibi

Son düzenleme:

Mesela bu ikisi de aynı markanın gibi duruyor ama satıcıların fiyat farkları çok fazla, bu sitede neye dikkat etmek gerek?

Bunlar sanırım lego değil, figür gibi.

Evet attığınız ürünler lego değil figür.
Eğer buradan almaya karar verirseniz istediğiniz türü belirleyip yorumları çok olan bir ürünü sipariş ederseniz sizin için güzel olur.

Evet attığınız ürünler lego değil figür.
Eğer buradan almaya karar verirseniz istediğiniz türü belirleyip yorumları çok olan bir ürünü sipariş ederseniz sizin için güzel olur.
anladım hocam,teşekkürler.Bir ürün siparişi verdim bakalım umarım elime ulaşır :)

Anladım hocam peki sizin aldığınız bir satıcı var mı? Kaliteleri nasıl?

Hayır hocam daha önce hiç satın almadım ama benim de almayı düşündüğüm ve yorumları fazla olduğu için bu modeli attım.

Anladım hocam, teşekkürler. Bir ürün siparişi verdim bakalım umarım elime ulaşır :)

Hayırlı olsun hocam.
Ürün eline ulaştığında yorumlarını paylaşırsan sevinirim

Hayır hocam daha önce hiç satın almadım ama benim de almayı düşündüğüm ve yorumları fazla olduğu için bu modeli attım.

Hayırlı olsun hocam.
tamamdır hocam

Hayırlı olsun hocam.
hocam ürün bugün elime ulaştı,paketleme güzel duruyor detaylı incelemedim ama kitapçık, numaralandırma,parça kalitesi fena durmuyor.Yapıma başladığımda tekrardan bilgilendiririm isterseniz

Son düzenleme:
Tamamdır hocam.

Hocam ürün bugün elime ulaştı, paketleme güzel duruyor detaylı incelemedim ama kitapçık, numaralandırma, parça kalitesi fena durmuyor. Yapıma başladığımda tekrardan bilgilendiririm isterseniz.

Hayırlı olsun hocam yapım konusunda da bilgilendirirseniz memnun olurum.

Geri
Yukarı