Yapılan şarkı nasıl olmuş?

• Konuyu başlatan Krain
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 477

Krain

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, beat hariç her ürün kendi işim olan şarkıyı sizlerle paylaşıyorum. Saygı çerçevesinde sizlerin eleştirel ve yapıcı yorumlarınıza sunuyorum...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dinleyicisi olmadığım bir tür fakat güzel olmuş ağzınıza yüreğinize sağlık.
Teşekkür ederim.
Ben beğendim. Beat alev alev bir kere ve üzerinde iyi akmışsınız. "Dara dara dara" bölümüne güldüm. Başarılar.
Teşekkür ederim :))
Dinleyicisi olmadığım bir tür fakat güzel olmuş ağzınıza yüreğinize sağlık.
İsminizden anladığım üzere arabeskle aranız iyi o zaman sizi bu parçaya yönlediriyim ama çok amatör kayıtlarımdandır bu kayıt :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim :))

İsminizden anladığım üzere arabeskle aranız iyi o zaman sizi bu parçaya yönlediriyim ama çok amatör kayıtlarımdandır bu kayıt :)
Ağzınıza sağlık sözleri bir tık düzeltip ses kalitesini artitabilirseniz güzel olur. :)

Merhabalar, beat hariç her ürün kendi işim olan şarkıyı sizlerle paylaşıyorum. Saygı çerçevesinde sizlerin eleştirel ve yapıcı yorumlarınıza sunuyorum...

Vallahi beğendim. Başarılar.

Geri
Yukarı