Yaptığım şarkı nasıl olmuş?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Free beat üzerine yaptım. Mix mastering falan bana ait ama yaparken çok çok yeniydim.
En son nakaratı beate ayarlamayı unutmuşum. Onun farkındayım. Onun dışındaki kısımlara eleştiri ve önerilerinize açığım.
Sevdiğiniz ya da sevmediğiniz tür olması fark etmez. Ricam herkesin bir şeyler katması. Sözlere olsun, mixe olsun.
0.15'te başlıyor. İntrodan sonra 0.30da şarkı giriyor.
Zaten back vokal falan yok. O zaman öyle şeyleri bilmeden dümdüz kaydetmiştim :D

@mehmet06can @AVISL @147472 @350379 @Konyalı Bilgisiyarcı
Sizi başka bir şarkı yorumlama postunda görmüştüm. Bakabilirseniz sevinirim.
Beğendim ağzına sağlık

@m1cope hocam ilk denemenize göre aşırı başarılı bunun hakkında hiç kursa falan gitmeyi düşündünüz mü?
Ayrıca bu şarkıyı Spotify benzeri platformlara yüklediniz mi?
Şarkı ücretsiz bir beat üzerine yazıldığı için satın almadan Spotify gibi platformlara yükleyemiyorum maalesef. Udemy'den Beat yapımı kursu aldım. Kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
Kurs konusunu çok isterim ama hem benim hem bulunduğum şehrin imkanları şuanda kısıtlı.
Teşekkür ederim.

Şarkı ücretsiz bir beat üzerine yazıldığı için satın almadan Spotify gibi platformlara yükleyemiyorum maalesef. Udemy'den beat yapımı kursu aldım. Kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
Kurs konusunu çok isterim ama hem benim hem bulunduğum şehrin imkanları şu anda kısıtlı.
Teşekkür ederim.

Hocam gerçekten yeteneğiniz var bence kendinizi geliştirmeye devam edin şimdiden başarılar👍

Geri
Yukarı