Yapılan Web sitesini Google'da bulamamak

Vandettav

Femtopat
Daha fazla  
Bir internet sitesi yaptım ama Google'da bulamadım, çünkü sitemin basıp girebileceğim bir bağlantısı yoktu. Bunu nasıl yapabilirim? (Üzerinde Desktop falan yazıyor).

Bir internet sitesi yaptım ama Google'da bulamadım, çünkü sitemin basıp girebileceğim bir bağlantısı yoktu. Bunu nasıl yapabilirim? (Üzerinde Desktop falan yazıyor).

Bir Domain ve Hosting almadan internet siteniz Google üzerinde bulamazsınız. Eğer aldıysanız ve/veya bulamıyorsanız SEO yapısını doğru ayarlamanız ve SSL sertifikası gereklidir.

Hocam herhangi bir domain aldınız mı almadıysanız zaten bulamazsınız ,aldıysanız Yoast SEO gibi bir SEO programıyla ile siteyi öne çıkarmanız gerek internette dersleri var.

Desktop vs dediğinize göre localhost üzerinde çalışıyorsunuz.
İnternet sitenizin Google gibi arama motorları üzerinde indexlenmesi için öncelikle dışarıya açılmış olması ve botlar tarafından ziyaret edilmesi gerekiyor.

Sitenizi bir hostinge kurduktan sonra Google Search Console'den sitenizi Google'ye kaydetmeniz gerekmekte aksi taktirde ne kadar SEO yaparsanız yapın siteniz Google üzerinde gözükmeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı