Yapılan web tasarımlarını satmak

oynozan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önceden yaptığım web sayfalarını satmayı planlıyorum; komple bir site değil, sadece ana sayfalarını satacağım. Fiverr gibi sitelere göz attım ama sanırım orada kullanıcıların istedikleri doğrultusunda tasarlamamız gerekiyor sanırım, ben daha önceden yaptıklarımı satacağım. Önerilerinizi beklerim.

Envato bir bak derim. Eğer demo siten falan varsa atarsan bende incelemek isterim tasarımlarını.
Saol önerin için, şuanlık demo sitem yok dediğim gibi sadece ana sayfa tasarımları var. Aslında yapıp yapıp stoklayacaktım ama şimdilik başkalarına site yaptığım için stoklama şansım yok.

Hocam sitenize bir göz gezdirdim herhalde Brooklyn temasını kullanıyorsunuz. Memnun musunuz temadan? Bende geçmek istiyorum çünkü.
Önceden kendi yazdığım temayı kullanıyordum. Daha memnundum bu gereksiz yük gibi geliyor. Ama genel olarak özellik bakımından çok güzel bir tema. Çok çeşitli layoutları var. Her sektöre uygun. Yaptığım ve sattığım bir kaç sitede kullandım bu temayı. Bir sitenin landing pagelerini komple bu temayla yaptım. Kullanımı seri ve kolay.

Yalnız sunucu özellikleri yeterli değilse stabil çalışmıyor. Minimum 1 GB RAM lazım ve PHP ayarlarının yönetilebilir olması lazım.

Geri
Yukarı