Yapılan web tasarımları nerede satılabilir?

Ewondev

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 17 yaşındayım yazılım atılmak ve bir şeyler öğrenmek istedim. Bundan önce pandemi zamanında bolca vaktim oldu ve Unity ile oyun geliştirme konusunda ilerlemistim bayağı fakat okullar açılınca vakit bulamadığımdan web tasarıma yöneldim. Şu an ön uç kısmında tasarımlar yapabiliyoum bana onerebileceginiz freelancher siteler var mıdır? İş yapmak olur site satmak olur ama arka uç bilmiyorum daha sadece tasarım kısmı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bionluk deneyebilirsiniz.
Evet teşekkür ederim ileride düşünüyorum ama İlk başta iş almak kolay değil sonuçta 😀
Bayağı ilerlemiştim derken ne kadar ilerlemiştiniz?
Yani 2 sene uğraştım hattaga en son photon ile online korku oyunu projem vardı map karakter fln hazırdı herşey online üzerinde uğraşıyordum fakat bunlar çok vakit alan şeyler ve yarım kaldı

Çoğu site söylenmiş zaten bir de Fİverr eklenir aralarına ki en fazla belki de satışı orada yaparsın ama fiyatları uygun yapman lazım yoksa Hintlinin birisi gelip ekmek parasına işini elinden alır.

Benim bir diğer tavsiyem çevrendeki küçük esnaflara gidip satış yapmaya çalış. Onları ikna edip örnek gösterirsen çoğunlukla kabul edeceklerdir. Back-end içinde sadece mail gönderme yaparsın onu da PHPMailer ile yaparsın ki 10 dakika kurcalasan anlarsın o kadar basit.

Küçük esnaf sayesinde kendini ilerletip referanslar edinirsin. Bu referanslardan sana iş dönütleri olur. Bir yandan da derslerini ihmal etmeyip iyi bir üniversiteye girersin.

Çoğu site söylenmiş zaten bir de Fİverr eklenir aralarına ki en fazla belki de satışı orada yaparsın ama fiyatları uygun yapman lazım yoksa Hintlinin birisi gelip ekmek parasına işini elinden alır.

Benim bir diğer tavsiyem çevrendeki küçük esnaflara gidip satış yapmaya çalış. Onları ikna edip örnek gösterirsen çoğunlukla kabul edeceklerdir. Back-end içinde sadece mail gönderme yaparsın onu da PHPMailer ile yaparsın ki 10 dakika kurcalasan anlarsın o kadar basit.

Küçük esnaf sayesinde kendini ilerletip referanslar edinirsin. Bu referanslardan sana iş dönütleri olur. Bir yandan da derslerini ihmal etmeyip iyi bir üniversiteye girersin.
Aynen efendim ben de öyle düşünüyordum zaten hani eğer yapabilirsem uni de giderim ama olmadı alaylı olarak devam ederdim bunun çok sorun olacağını sanmıyorum işte sıkıntı olan insanların iş vermemesi ben upwork u fiverr e göre daha iyi gördüm çünkü fiverrin kalitesi hint ve Pakistan yüzünden baya düştü her siteyi ele geçiriyorlar ve çok ucuza işleri alıp bize bırakmıyorlar 😂

Geri
Yukarı