''Yapılandırma Sistemi Başlatılamadı'' Hatası

dawance

Hectopat
Merhaba, öncelikle forumda ilk konum, eğer yanlış kategoriye açtıysam uygun yere taşınmasını rica ederim. Bilgisayarımı başlatınca ''yapılandırma sistemi başlatılmadı'' hatası alıyorum ve oyunlara girer girmez oyundan atıyor, bazen de mavi ekran hatası veriyor ve kendisini resetliyor. Bazen ise saatin kenarında nvidia bilmem ne probleminden sorunsuzca kurtuldu falan diyor. Uzunca bir süre dll ve nvidia hatalarıyla da boğuştum. Sonra sıfırdan 8.1 indirip kurdum orijinal ama sanırım kayıt defterinde falan da hata var. Ben neyi çözsem arkasından başka bir sorun geliyor. Saatler sürecek bile olsa tam teşekküllü bir onarım programı vs var mıdır tavsiyelerini nelerdir ? En büyük sorunum hiç bir oyunu oynayamamam ve her ne program açmaya çalışırsam mavi ekran verip kendisini resetleyip onarması. Şimdiden teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı