[Yapım Aşamasında] Doki Doki Edebiyat Kulübü+ Türkçe Yama

Şu anda işe yaramıyor Epic Games için.
Kurulum talimatlarını izlerken hata yapmış olmalısınız hocam, pek çok kişi kurabildi Epic sürümüne, kuramayanlara da yardım ettik. Kurulum talimatlarında da yazdık ama hatırlatayım: Oyunun içindeki Ayarlar menüsünden dili “Deutsch” olarak değiştirdiniz mi?

~Ecciel

Kurulum talimatlarını izlerken hata yapmış olmalısınız hocam, pek çok kişi kurabildi Epic sürümüne, kuramayanlara da yardım ettik. Kurulum talimatlarında da yazdık ama hatırlatayım: Oyunun içindeki ayarlar menüsünden dili “deutsch” olarak değiştirdiniz mi?

~Ecciel

Evet fakat yine olmadı. Dosyayı indirdim yaptım her şeyi YouTube'da gösterilen ama tekrar tekrar olmadı şu anda YouTube dason 24 saat içinde çoğu kişide olmamış. Bence dosyada son 24 saat içinde bir hata oldu.

Evet fakat yine olmadı. Dosyayı indirdim yaptım her şeyi YouTube'da gösterilen ama tekrar tekrar olmadı şu anda YouTube dason 24 saat içinde çoğu kişide olmamış. Bence dosyada son 24 saat içinde bir hata oldu.
Tam olarak nasıl bir hata veriyor? Yoksa hata vermeden yokmuş gibi mi?

Evet hiçbir işe yaramıyor.

Kurulum talimatlarını izlerken hata yapmış olmalısınız hocam, pek çok kişi kurabildi Epic sürümüne, kuramayanlara da yardım ettik. Kurulum talimatlarında da yazdık ama hatırlatayım: Oyunun içindeki ayarlar menüsünden dili “deutsch” olarak değiştirdiniz mi?

~Ecciel

Şu anda yapabildim teşekkürler ilginiz için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı