Yapıp götürmelik yemek tavsiyesi

unknownplayer

Hectopat
Öncelikle herkese iyi sosyaller, benim bir tavsiyeye ihtiyacım var. Yarın 16.00'da okuldan çıkıyorum ve 17.00-18.00 arası halı saha maçım var. Bugünden ya da yarın sabahtan hazırlayıp yanımda gün boyu taşıyabileceğim yemek öneriniz varsa çok mutlu olurum, teşekkürler.
Not: Okulda 1 gibi öğle yemeği yiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi sosyaller, benim bir tavsiyeye ihtiyacım var. Yarın 16.00'da okuldan çıkıyorum ve 17.00-18.00 arası halı saha maçım var. Bugünden ya da yarın sabahtan hazırlayıp yanımda gün boyu taşıyabileceğim yemek öneriniz varsa çok mutlu olurum, teşekkürler.
Not: Okulda 1 gibi öğle yemeği yiyoruz.

Hızlı ve kolay makarna salatası makarna yoğurt istediğin malzemeler eğer kararsız isen sana birkaç tavsiye vereyim mısır biber havuç dereotu garnitür tavuk ton balığı kornişon turşu mayonez. Bu malzemelerden istediklerini seçip ekleyebilirsin uzun süre dayanır gün içinde sende istediklerini ekleyebilirsin

Hızlı ve kolay makarna salatası makarna yoğurt istediğin malzemeler eğer kararsız isen sana birkaç tavsiye vereyim mısır biber havuç dereotu garnitür tavuk ton balığı kornişon turşu mayonez. Bu malzemelerden istediklerini seçip ekleyebilirsin uzun süre dayanır gün içinde sende istediklerini ekleyebilirsin.

Tavuk, yoğurt, mayonez ile yapmak aklıma geldi fakat akşama kadar durur mu kavanoz da emin olamadım.

Koku yapacak bir şey tercih etmemen iyi olur, insanlar rahatsız olabilir. Sandviç tarzı bir şey yapabilirsin.

Muz, kaliteli çikolata, sarımsaksız makarna salatası ve enerji si şey içeceği. Yoğurtun getireceği yorgunluğu egale edersin.

Hocam kokarmı bilmiyorum ama doyuruculuk ve enerji açısından tavuk pilav yapabilirsiniz yanınada salata yaparsınız içecek olarakta ayran koyarsınız,artı olarak da hangi meyveyi tercih ediyorsanız onu alırsınız.

Geri
Yukarı