Yaptığım beat nasıl olmuş?

Hazır sample ları arka-arkaya dizmek, yetenek - müzik bilgisi ve eğitimi gerektirmiyor. Malesef ki bunları anlamayan ve müzik kültürü olmayan bir toplumda yaşadığımız için bu tip içi dışı boş işler övgü alıyor ve satıyor.

Doğru yoldasınız. Devam edin her ne yapıyorsanız, bu devrin keyfini sürün...

Hazır sample ları arka-arkaya dizmek, yetenek - müzik bilgisi ve eğitimi gerektirmiyor. Malesef ki bunları anlamayan ve müzik kültürü olmayan bir toplumda yaşadığımız için bu tip içi dışı boş işler övgü alıyor ve satıyor.

Bilip bilmeden konuşmayın. Hazır sample falan kullandığımı kim dedi? Her şeyi kendim yaptım.

Bilip bilmeden konuşmayın. Hazır sample falan kullandığımı kim dedi? Her şeyi kendim yaptım.

Bilerek konuşuyorum, çünkü mesleğim bu.
Bu konuyu benim bildiğim kadarıyla ikinci kere açıyorsun.
İlkinde şarkının tonunu sormuştum ve cevap alamadım.
Daha fazla üstüne gitmeyeceğim.
Yaşın 16.

Bilerek konuşuyorum, çünkü mesleğim bu.
Bu konuyu benim bildiğim kadarıyla ikinci kere açıyorsun.
İlkinde şarkının tonunu sormuştum ve cevap alamadım.
Daha fazla üstüne gitmeyeceğim.
Yaşın 16.
Birazdan hazır sample kullanmadığımı kanıtlı olarak atabilirim isterseniz.

Bakın. Hiçbir şekilde hazır sample falan kullanmadım.
Birazdan hazır sample kullanmadığımı kanıtlı olarak atabilirim isterseniz.

Fx'lerin bazıları dışında hepsini ben yaptım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (97).png
    Ekran Görüntüsü (97).png
    500,7 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce nasıl olmuş?
Görüşlerinizi almak isterim. Amacım reklam değil.

On numara olmuş bende beat yapıyorum gerçekten güzel bu beatlerdeki baslar çok hoş.

Hiç güleceğim yoktu. Her şeyi sen kendin yaptın ve hiç sample kullanmadın öyle mi? :)
Bravo montaj sanırım bu fotoyu da paylaşan sensin ama :)
Başkaları tarafından üretilmiş samplelar dolu projen. Sürükle bırak . Arka arkaya diz.
Müzik bu öyle mi?

Ekran Görüntüsü (97).jpg

Hiç güleceğim yoktu. Her şeyi sen kendin yaptın ve hiç sample kullanmadın öyle mi? :)
Bravo montaj sanırım bu fotoyu da paylaşan sensin ama :)
Başkaları tarafından üretilmiş samplelar dolu projen. Sürükle bırak . Arka arkaya diz.
Müzik bu öyle mi?

Eki Görüntüle 1054483
Eskiden kullanıyordum onları. Ama bunu size uzun uzun anlatamam. İster inanın ister inanmayın.

Geri
Yukarı