Yaptığım CS:GO editi nasıl olmuş?

Konu açılmışken ben de sorayım :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu nasıl olmuş? 20 dk falan uğraşarak mobilden yapmıştım sıkıntıdan :D

Hocam ben sadece bıçaklara takıldım.

Son düzenleme:
Evet şimdi hatırlarsınız ki önceden CS Source ve CS 1.6 editleri yapmıştım ve bunlardan birisine "CS:GO'da bekleriz hocam" şeklinde yanıt yazılmıştı fakat elimde klasik son sürüm CS:GO indirecek internet olmadığı için CS:GO'nun ilk sürümünü editledim. Nasıl olduğunu söylemeniz için sabırsızlanıyorum iyi seyirler ve iyi sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ve bir de ekran resmi;

Eki Görüntüle 1962821
Hontoni Börfek 😎👍

Evet şimdi hatırlarsınız ki önceden CS Source ve CS 1.6 editleri yapmıştım ve bunlardan birisine "CS:GO'da bekleriz hocam" şeklinde yanıt yazılmıştı fakat elimde klasik son sürüm CS:GO indirecek internet olmadığı için CS:GO'nun ilk sürümünü editledim. Nasıl olduğunu söylemeniz için sabırsızlanıyorum iyi seyirler ve iyi sosyaller.

Ve bir de ekran resmi;

Eki Görüntüle 1962821
Başından sonuna kadar berbat olmuş.Grafikler,akıcılık,geçişler,oynayış,nişangah vb. şeyler hepsi berbat olmuş.Editi de geçtim hangi yıldan aldıysan oyun bile cs go'ya benzemiyor.

Hocam işte olmamış olan ne? Söyleyin ki kendimi geliştireyim.

İlk önce kliplerin sadece botları vurulduğu kısımlar etkileyici değil klipleri daha iyi seçmen gerek. İkincisi geçiş efektleri koyduğun efektler PowerPoint'den çıkmış gibi biraz daha bir şeyler ekle blur at sallandır falan üzerinde biraz oyna. Üçüncüsü şarkı klip uyumu şarkıyı 0.5X a koyup edit proqramında klibi keseceğin yerleri işaretle. Bu konuda CapCut çok iyi PC dede var onu kullanmanı öneririm.

Geri
Yukarı