Yaptığım edit olmuş mu?

Renklendirmemi rahatsiz eden şey acaba? Yoksa çok fazla geçiş efekti renk efekti veya vuruş efekti kullanmam mıdır?

Teşekkürler.

Beynim tam o andaki aksiyonu algılarken efektler araya girip başka sahneye geçince algı düşüyor ne olduğunu anlayamıyorum. 3 kez izledim mesela aklımda kalan bir tane sahne yok. Fazla efekt var ve çok hızlı geçiyor sahneler ve efektler.

Beynim tam o andaki aksiyonu algılarken efektler araya girip başka sahneye geçince algı düşüyor ne olduğunu anlayamıyorum. 3 kez izledim mesela aklımda kalan bir tane sahne yok. Fazla efekt var ve çok hzılı geçiyor sahneler.

Çok güzel tam istediğim şekilde açıkladınız tamamdır bir dahakine düzeltmeye çalışırım.

Ek olarak hani dışarı çıkınca güneş gözlüğü yoksa gözüne batar ya güneş ışığı işte o etkiyi aldı gözlerim. Gözlerimi acıtması anlamında söyledim.

Güzel bir yorumlama. Benim editimide yorumlar mısınız hocam :)
Senin editin gayet iyi. Benim için eskilere gelecek olursak başlangıçtaki sol attan gelen dalgalanma efekti. Hiç bir anlamı yok olmasa da olur. 2 video arasındaki geçiş 1. ve 2. video arasındaki geçiş gibi akıcı olmalı. Bunu çok iyi yapmışsın bence ama videoların sonundaki slow Mo anlar daha akıcı olmalı sanki 20 FPS video izler gibi izlememeliyiz. İnternette nasıl akıcı slow mo görüntüler elde edebileceğin ile alakalı bir sürü video var. Slow mo koymak istiyorsan da video sonunda olmalı her vuruş sonunda değil. Belki saniyeleri tutturmak için slow mo yapıyorsun ama video bitecek gibi hissediyorum ancak video devam ediyor. Slow mo en son görüntüde olmalı. Şu parlama efektleri göz kırpma kadar hızlı olmalı ve ekrana nur inmişçesine beyazlatmamalı. Benim yapacağım yorum bu kadardı. Diğer editlerine de baktım güzel işler çıkartıyorsun. Başarılar!

Kulaklık takarak dinleyenlerin kulağına acıdım şuan. Ayrıca oyununuz kasıyormuş gibi hissettiriyor. Biraz karışık bir edit olmuş.

Senin editin gayet iyi. Benim için eskilere gelecek olursak başlangıçtaki sol attan gelen dalgalanma efekti. Hiçbir anlamı yok olmasa da olur. 2 video arasındaki geçiş 1. ve 2. video arasındaki geçiş gibi akıcı olmalı. Bunu çok iyi yapmışsın bence ama videoların sonundaki Slow mo anlar daha akıcı olmalı sanki 20 FPS video izler gibi izlememeliyiz. İnternette nasıl akıcı Slow mo görüntüler elde edebileceğin ile alakalı bir sürü video var. Slow mo koymak istiyorsan da video sonunda olmalı her vuruş sonunda değil. Belki saniyeleri tutturmak için Slow mo yapıyorsun ama video bitecek gibi hissediyorum ancak video devam ediyor. Slow mo en son görüntüde olmalı. Şu parlama efektleri göz kırpma kadar hızlı olmalı ve ekrana nur inmişçesine beyazlatmamalı. Benim yapacağım yorum bu kadardı. Diğer editlerine de baktım güzel işler çıkartıyorsun. Başarılar!

Teşekkür ederim hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyrun efendim, örnek almanız gereken edit videosu. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun efendim, örnek almanız gereken edit videosu. 🤣

Bu daha mı kötü acaba 😃 Edit yapmak yasaklanmalı 😂

Geri
Yukarı