Yaptığım editler nasıl?

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar. Bundan 1 ay öncesine kadar siyasete çok ilgiliydim her Türk genci gibi. Türkiye'deki iğrenç siyaset malumunuz ve bu yüzden içimdekileri editlere döküp videolar hazırlıyorum. Yani daha doğrusu hazırlıyordum dün siyaset ile ilgili son editimi yaptım ve artık siyasetten iğrendiğim için devam etmek istemiyorum. Farklı konularda editler yapmayı düşünüyorum. O yüzden sizden editlerimin nasıl olduğunu ve eksiklerimi söylemenizi istiyorum bu işlerde yeniyim ve kendimi bu konuda daha fazla geliştirmek istiyorum. Sürprizbozan kısmına yaptığım birkaç editi atıyorum geri kalanına da isterseniz kanaldan bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başarılar hocam.🙂

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-10-10-59-23-511_com.google.android.youtube-edit.jpg
    Screenshot_2023-06-10-10-59-23-511_com.google.android.youtube-edit.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 71
Başarılar hocam ben bir eksiğini göremedim gayet iyisin.

Birazdan silivri soğuktur esprisi de gelir diye tahmin ediyorum. Daha gelmeden söyleyeyim yapmayın o espriyi birbirimizin cesaretini kırmaya gerek yok şaka bile olsa.

Konu sahibi arkadaş elini taşın altına koymuş kendince. Saygı duydum.

Birazdan silivri soğuktur esprisi de gelir diye tahmin ediyorum. Daha gelmeden söyleyeyim yapmayın o espriyi birbirimizin cesaretini kırmaya gerek yok şaka bile olsa.

Kesinlikle, yüreğinize sağlık hocam.

Başarılar hocam.🙂
Hocam ne kadar abone var kim ne kadar izlemiş çokta umursamıyorum sıkıldığım zamanlarda güzel oluyor edit yapmak. Ve dediğim gibi sadece kendimi geliştirmek istiyorum youtube da artık görünmek zor ya bir anda patlıyorsun ya da hiçliğe düşüyorsun😀

Arkadaşlarda çok söylüyor yapma içeri alacaklar diye ama çokta umursamıyorum zaten maksimum 66'yı gördü izlenme onların arasında da hükümet yoktur😃

Merhaba değerli arkadaşlar. Bundan 1 ay öncesine kadar siyasete çok ilgiliydim her Türk genci gibi. Türkiye'deki iğrenç siyaset malumunuz ve bu yüzden içimdekileri editlere döküp videolar hazırlıyorum. Yani daha doğrusu hazırlıyordum dün siyaset ile ilgili son editimi yaptım ve artık siyasetten iğrendiğim için devam etmek istemiyorum. Farklı konularda editler yapmayı düşünüyorum. O yüzden sizden editlerimin nasıl olduğunu ve eksiklerimi söylemenizi istiyorum bu işlerde yeniyim ve kendimi bu konuda daha fazla geliştirmek istiyorum. Sürprizbozan kısmına yaptığım birkaç editi atıyorum geri kalanına da isterseniz kanaldan bakabilirsiniz.

Açıkçası alttaki video çok asılsız olmuş. İnsanlara edit yapacağım diye yalan bilgi aşılıyorsunuz bu konuyu tartışabilirim ama uyarı alırım eğer yazarsam. Ama editler güzel.

Açıkçası alttaki video çok asılsız olmuş. İnsanlara edit yapacağım diye yalan bilgi aşılıyorsunuz bu konuyu tartışabilirim ama uyarı alırım eğer yazarsam.
Buyurun tartışalım asılsız falan olduğunu düşünmüyorum konuyu açmak istemiyorum ama depremde hükümetin ne kadar hazırlıksız rezil bir durumda olduğunu hepimiz gördük.

Moderatörler eğer karşı çıkmayacaklarsa bir işaret versinler :D
Hocam niye karşı çıksınlar herkes düşüncesinde özgür ama ben videonun neresinin yalan bilgi olduğunu anlamadım. Hazırlıklıyız diye konuşma yaptıktan sonra 50 bin canın gitmesi mi? Yoksa önlem alınmayıp kader planı diye geçiştirilmesi mi yalan bilgi? İnsanlar twitterdan deprem illerinin hepsinden yüzlerce binlerce konum söylerken enkaz altında ki insanlar yardım diye video çekerken her yere ulaştık demeleri mi yalan bilgi?

Hocam niye karşı çıksınlar herkes düşüncesinde özgür ama ben videonun neresinin yalan bilgi olduğunu anlamadım. Hazırlıklıyız diye konuşma yaptıktan sonra 50 bin canın gitmesi mi? Yoksa önlem alınmayıp kader planı diye geçiştirilmesi mi yalan bilgi? İnsanlar Twitter'dan deprem illerinin hepsinden yüzlerce binlerce konum söylerken enkaz altında ki insanlar yardım diye video çekerken her yere ulaştık demeleri mi yalan bilgi?

16 uyarım var. 17.yi de alıp 3 gün uzaklaştırma almak istemiyorum siteden. Yollarda bozguncuların olması hükümetin suçu değil. Zaten böyle yapanların bazılarını askerler vurdu ya da öldürdü. Diz boyu kar var diye tırlar gidemiyordu. Allah'ın hikmeti ne zaman hükümetin suçu oldu? Yani biraz aklınızı kullansa insanlar hükümeti suçlamaz. Ama toplumsal ispat böyle bir şey.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı