Yaptığım editler nasıl?

16 uyarım var. 17.yi de alıp 3 gün uzaklaştırma almak istemiyorum siteden. Yollarda bozguncuların olması hükümetin suçu değil. Zaten böyle yapanların bazılarını askerler vurdu ya da öldürdü. Diz boyu kar var diye tırlar gidemiyordu. Allah'ın hikmeti ne zaman hükümetin suçu oldu? Yani biraz aklınızı kullansa insanlar hükümeti suçlamaz. Ama toplumsal ispat böyle bir şey.
Videoda bozguncularla alakalı hiçbir şey yok. Tırlar kardan değil yollarda oluşan yarıklar yüzünden gidemedi. Japonya da son 20 yılda olan 18 büyük depremde can kaybı sadece 56 ve bu depremlerin hepsi 7 ve üzeri depremlerdi. Adamlar 18 büyük deprem yaşıyor ve bu 18 depremde toplam 56 kişi ölüyor bizde ise tek bir depremde 50 bin küsür insan ölüyor. Allahın hikmeti bir Türkiye de mi var? Allahın japonları'nın bizden fazlası ne? Ders almasını biliyorlar çünkü ilk depremde 20 bin kişi kaybettikten sonra adamlar derselerini aldı. Biz ne zaman ders alacağız acaba. Düzce depreminde almadık gölcük depreminde almadık bingöl depreminde almadık kahramanmaraş depreminde almadık. Bakalım sıradaki marmara depreminde milyonlarca insan öldükten sonra ders alırız belki.

Merhaba değerli arkadaşlar. Bundan 1 ay öncesine kadar siyasete çok ilgiliydim her Türk genci gibi. Türkiye'deki iğrenç siyaset malumunuz ve bu yüzden içimdekileri editlere döküp videolar hazırlıyorum. Yani daha doğrusu hazırlıyordum dün siyaset ile ilgili son editimi yaptım ve artık siyasetten iğrendiğim için devam etmek istemiyorum. Farklı konularda editler yapmayı düşünüyorum. O yüzden sizden editlerimin nasıl olduğunu ve eksiklerimi söylemenizi istiyorum bu işlerde yeniyim ve kendimi bu konuda daha fazla geliştirmek istiyorum. Sürprizbozan kısmına yaptığım birkaç editi atıyorum geri kalanına da isterseniz kanaldan bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tavsiyem videonuzun üstüne isminizi koyun sonra çalmasınlar.

Videoda bozguncularla alakalı hiçbir şey yok. Tırlar kardan değil yollarda oluşan yarıklar yüzünden gidemedi. Japonya da son 20 yılda olan 18 büyük depremde can kaybı sadece 56 ve bu depremlerin hepsi 7 ve üzeri depremlerdi. Adamlar 18 büyük deprem yaşıyor ve bu 18 depremde toplam 56 kişi ölüyor bizde ise tek bir depremde 50 bin küsur insan ölüyor. Allah'ın hikmeti bir Türkiye de mi var? Allah'ın japonları'nın bizden fazlası ne? Ders almasını biliyorlar çünkü ilk depremde 20 bin kişi kaybettikten sonra adamlar derselerini aldı. Biz ne zaman ders alacağız acaba. Düzce depreminde almadık gölcük depreminde almadık Bingöl depreminde almadık Kahramanmaraş depreminde almadık. Bakalım sıradaki Marmara depreminde milyonlarca insan öldükten sonra ders alırız belki.

Ben videoda bozguncular var demedim zaten. Ama tırların yardım ulaştıramaması sadece yarıktan sorumlu tutulamaz. Şubat'ta karasal iklim. Ve oradaki evler 20 bilemedin 30 yıllık zaten. Ve hükümetten önceki hükümet'e rüşvet vererek yapılan şeyler bu hükümetten bilinemez.

Çalsınlar hocam be belki daha fazla kişiye ulaşır video 😀 Çalacak biri olacağını düşünmüyorum ama çalarlarsa da benden izinleri var😃
Videoyu incelemedim ama kanal ismi videoda geçiyorsa calmalari daha iyi olur ama geçmiyorsa çalıp kendi ismini koyabilir videoya. Boş olunca bakacağım hocam 😀

Merhaba değerli arkadaşlar. Bundan 1 ay öncesine kadar siyasete çok ilgiliydim her Türk genci gibi. Türkiye'deki iğrenç siyaset malumunuz ve bu yüzden içimdekileri editlere döküp videolar hazırlıyorum. Yani daha doğrusu hazırlıyordum dün siyaset ile ilgili son editimi yaptım ve artık siyasetten iğrendiğim için devam etmek istemiyorum. Farklı konularda editler yapmayı düşünüyorum. O yüzden sizden editlerimin nasıl olduğunu ve eksiklerimi söylemenizi istiyorum bu işlerde yeniyim ve kendimi bu konuda daha fazla geliştirmek istiyorum. Sürprizbozan kısmına yaptığım birkaç editi atıyorum geri kalanına da isterseniz kanaldan bakabilirsiniz.

Hatay dörtyoldayım ve editlerin harika olmuş ellerinize sağlık diyorum.

Hocam hangi program kullanıyorsunuz? :D

Güzel olmuş ama inşallah Silivriye gitmezsiniz. :D

Tabi 15 kişi üstüme böyle saldırırsa adaletli olmaz. Ben ne kadar anlatsam kendi dikinize gideceksiniz niye anlatıp kafa yoruyorsam.
Arkadaşım bizzat deprem bölgesindeyim, Makatyadayım. Video asılsız değil günlerce hiçbir yardım gelmedi. Yaklaşık 1 hafta sonra yardım tırları gelmeye ve aramalar yapılmaya (Bunlarında çoğu gönüllüler ve başka ülkeden gelenlerdi.) başladı bu tırlarda başka şehir belediyelerinden ve bazı sanatçılardan geldi. Haftalarca elektriksiz ve susuz kaldık. Kaç ay olmuş hala su bile doğru düzgün gelmiyor arada kesiliyor gelsede çamurlu akıyor ve kullanamıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı