Yaptığım oyunları nerede satabilirim?

Yazılım işiyle uğraşıp Türkiye pazarına ürün satmak çok büyük hata olur. Burada 20 liraya ürün satacağına Avrupa'ya 2€ ya ürün sat, hem talep çok olur hem daha çok kazandırır. İşte bu yüzden yazılım ile uğraşırken mümkün mertebe İngilizce içerik çıkartmak gerekir.

Steam üzerinden satışa çıkartabilirsin.

Bir de bu işte ilerlemek istiyorsan hep global düşünmelisin, pazar hedefin hep dünya olsun, İngilizce bilmiyorsan öğren, çoklu dil ekle gerekirse çevirmen bul oyunlarını İngilizce, Fransızca, İspanyolca, portekizce gibi yaygın dillerde çıkar.

Gerçekten de para vermeye değer, oynarken insana keyif veren, bitirdiğinde "kesinlikle verdiğim paraya değdi" denebilecek oyunlar yapıyorsanız Steam'e koyabilirsiniz. Tabii bir Erzurum vakası yaşatmayacağınızdan eminseniz.

Ne tarz oyunlar yapıyorsun? Özel değilse resim video paylaşır mısın? Eğer Steam gibi ortamlarda rağbet göreceğini düşüyorsan orada yayınlayıp satabilirsin.

Steam 100 dolara yayınlıyor istersen.
işte 100 dolar sıkıntı :) şuan android çalışıyorum
Ne tarz oyunlar yapıyorsun? Özel değilse resim video paylaşır mısın? Eğer Steam gibi ortamlarda rağbet göreceğini düşüyorsan orada yayınlayıp satabilirsin.
android karışık oyunlar yapıyorum şaun. steam e oyun yapmak istiyorum fakat malum yayınlama fiyatı

Yeni konular

Geri
Yukarı