Yaptığım slowed şarkı nasıl olmuş?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir şarkıyı alıp hızını düşürünce önemli bir şey yapmış gibi mi hissediyorsun?
Buna bir de yorum mu bekliyorsun?

Son düzenleme:

Ben önemli bir şey yaptığımı düşünmüyorum birincisi, ikincisi şarkıya dikkat edersen en az 3 adet efekt var. Ondan sonra yavaşlattım. Üçüncüsü ben eklemem gereken neler var diye konu açtım. İmzana gitarist prodüktör yazınca konunun üstadı olmuyorsun.

Instagram hüzünlü editler müziği.

Zaten şarkıyı oradan buldum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
"Ham insan" bilgisi olmayana denir.
Video programı ile müzik yaptığını düşünenlere denebilir mesela.

Hocam bak sen hâla aynı tavrını koruyorsun diyorum ki şu şarkıya ne ekleyebilirim hani beğenmiyorsun ya! Bari söyle ne ekleyebileceğimi o yoldan ilerliyim imkanım olmadığını orijinal müzik aletleriyle müzik yapamayacağımı belirttim sen daha neyi savunuyorsun. Bana vereceğin tek cevap şu şarkıya şunu şunu eklersen daha iyi olur. Bunu desen mevzu kapanacak. Ama söylemiyorsun. Profesyonel müzik yapıyor olabilirsin benden tabii ki iyisindir ama senin bana bilgi vermen gerekirken köstek oluyorsun.

Megabayt​

Hocam acaba bu cümlede neyi haklı buldunuz ki beğendiniz?

Maşallah. Yolun açık. Yürü gari. Başkasına ait bir şarkıyı alıp yavaşlatıp Efekt te koymuşsan zaten kimsenin yapamayacağı bir şey yaptın.

Oluyorum.
Mesleğim bu.
Yaptığın işte iyi olabilirsin, etrafınca takdir edilip el üstünde de tutuluyor olabilirsin. Başarılar dilerim. Fakat belliki bu konuyu açan kardeşimiz genç kendince birşeyler yapmış paylaşmış heves etmiş, elinden bu kadarı gelmiş. Ona karşı bu kibirli tavrını ve egonu anlayamadım ? İnsanların hevesini bir kaç cümleyle bu kadar basitce kırabilmek kendini geliştirip üstad olduğunu düşünen bir profile yakışmamış. Madem bu işi yaptığını söylüyorsun tecrübelerinden ona nazik bir şekilde yol gösterip gelişmesine yardımcı olabilirsin.

Hocam benim 23 abonem var ben bu işi eğer profesyonelce yapacak olsaydım burada reklam yapmazdım, gider adam akıllı reklam verirdim. Ben bu işlerde yeniyim bakın başlıktan da anlaşılıyor "Nasıl olmuş? Neler ekleyebilirim?" diyorum.
Madem bu işi yaptığını söylüyorsun tecrübelerinden ona nazik bir şekilde yol gösterip gelişmesine yardımcı olabilirsin.
Hocam işte bunu söylese teşekkür bile ederdim ama dinlemiyor, sadece kendini en üstte görüyor. Bakın başlığımı tekrar vurguluyorum "Nasıl olmuş? Neler ekleyebilirim?" başlık bu demek. Ama bazı arkadaşlar ya primci diyor ya da kendi egosunu tatmin ediyor.
Senin, senin gibilerin ve bu arkadaşın bu şekilde müzik / şarkı yapıldığını / yapılabileceğini düşündüğüze hayret ettiğim için konuya dahil olmuş durumdayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bakın müziğe başlamak(!) için yeni devirde gerekenler bunlar siz zannediyor musunuz ki herkesin imkanı ders almaya piyanoya ya da herhangi bir müzik aletine yettiğini. Ben sadece ileride daha iyi işler yapabilmek için altyapı hazırlamaya çalışıyorum yavaş yavaş her şeyden biraz öğrenerek.
@Shaw Dickerson hocam arkadaşın hangi yönüne katıldınız ben yeni başladığımı başlangıcın her zaman basitten başlayarak öğrenildiğini hatta bana bunu yazan insanında başlangıçtan başladığını bilmiyor musunuz? belki bu kaliteli değil ama saygı duymak zorunda herkes sonuç olarak ben bunları yapmak için bile bir sürü video izleyerek öğrenerek yapıyorum sizler gerçekten kötü insanlarsınız tek amacınız insanların hevesini kırmak toxiclik yapmak günümü zehir etmek bir heyecanla başladığım işi bırakmama sebep oldunuz ben @Single_factor hocam kadar bilgili değilim. Ama heves kırmaktan başka bir işinizde yok. Siz konser vermeye devam edin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı