Yaptığım şeyi nasıl telafi ederim?

RiskyZone

Kilopat
Arkadaşım bir dersten kaldığı için onun aldığı derse yardım etmek için dün onunla birlikte okula gittim. Arkadaşımın oturduğu yer dolu olduğu için hemen bir ön sıraya oturdum ve yanımda da bir kız oturuyordu. Yaptığı çalışmanın güzel olduğunu belirterek ufaktan bir sohbet konusu açtım. Devamında arkadaşıma da yardım ediyorum bazen kızada tavsiyeler veriyorum. Ders saati bitti ve sadece kızın adını biliyordum. Uzun ve kahveli bir sohbete fırsat olmadı ve beni ilk defa gördüğü için kabul etmeyeceğini öngördüm. Daha sonrasında sınıf gruplarının birinde numarasını gördüm. Sosyal medyasını bulamamıştım. Çok ciddiye kaçmadan selam vermeye çalıştım kendimi hatırlattım ve karşı sorular sormadığı için fazla ilgilenmediğini düşünerek soru sormayı bıraktım. Ayrıca rehberine bile eklemeyi uygun görmedi sanırım. Numarasını kendisi vermediği için biraz farklı düşünmüş olabilir fakat benim amacım sohbet etmekti. Bu yanlış anlaşıldı sanırım. Yazmaya devam etmeli miyim? Açık sözlü olup arkadaş olmak istediğimi belirtip tepkisini alınır mı? Bu tarz konulardan biraz uzak olduğum için en çok vakit geçirdiğim yere danışmak istedim. Buranın teknoloji sosyali olduğunu biliyorum. Üzgünüm.

Hocam siz iyi bir insansınız. Kız pek ilgilenmemiş, çok üstüne gitmeyin isterseniz. Arada denk gelirse yine hafiften konu açmaya çalışın. Hiç yüz vermiyorsa kabullenip yolunuza devam edin.

Hocam siz iyi bir insansınız. Kız pek ilgilenmemiş, çok üstüne gitmeyin isterseniz. Arada denk gelirse yine hafiften konu açmaya çalışın. Hiç yüz vermiyorsa kabullenip yolunuza devam edin.
İnsanların kötülüğüne göz göre göre inanıyorum. Asla değişmeyeceğim sanırım :D değerli yanıtlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı