Yaptığım Valorant montajı

60FPS render alın lütfen. Aşağıdaki benim videom, iyi demiyorum. Ancak daha iyi oluyor 60FPS ile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok fazla efekt yok. Onun dışında güzel clipler seçilmiş. Üst üste efektsiz vuruşlar izlemek biraz sıkabilir. Müzikle iyi uymuş.

Arkadaşlar şöyle bir fragmovie yapmayı denedim. Acaba nasıl olmuş? Normalde de montaj yapan birisiyim ama Premiere Pro'ya yeni geçtim. Bu şekil bir montajıda ilk defa yaptım. Değerlendirirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Gelecek günlerde daha iyi olacağına eminim.

60FPS render alın lütfen. Aşağıdaki benim videom, iyi demiyorum. Ancak daha iyi oluyor 60FPS ile.

60FPS render almıştım zaten ama.
Gelecek günlerde daha iyi olacağına eminim.

Teşekkürler.

Arkadaşlar şöyle bir fragmovie yapmayı denedim. Acaba nasıl olmuş? Normalde de montaj yapan birisiyim ama Premiere Pro'ya yeni geçtim. Bu şekil bir montajıda ilk defa yaptım. Değerlendirirseniz sevinirim.

Çok güzel olmuş, ellerine sağlık. Aslında o değilde bu şarkı ile bence daha güzel olabilir galiba diyorum.

Şarkı ile vuruşlar uymamış. Ama yolun başındasınız daha zamanla gelişir.
Teşekkürler.
Çok güzel olmuş, ellerine sağlık. Aslında o değil de bu şarkı ile bence daha güzel olabilir galiba diyorum.

Hocam bu şarkıyada bakacağım. Teşekkürler görüşünüz için.

Geri
Yukarı