Yaptığınız en saçma bileşen alışverişi neydi?

Bilgisayar bileşeni dışında aldiğim resmen kazık yediğim bir olayı anlatayım. Bundan en az 10 sene önce GTA san CD-r si almak için CD-r ciye gittim adama söyledim elinde hazır yoktu önümde boş CD-r ye yazmıştı internnetten ve 5 lira demişti. Bende aldim eve gittim yüklemeye çalıştım hata veriyordu geri gittiğimde 15 lira verirsen gelir yüklerim demişti acayip sinirlenmiştim orada unutmam bunu.

Hâla kullanıyorum arada basmıyor pil zayiflayınca falan sinir ediyor çekim mesafeside 2metre falan sinir bozucu.
Sistem toplamam bitmediği için fazla kullanamadım. Umarım oyunlarda iade eder.

Minik CD dediğimiz CD-R diskler için CD-R okuyucu almıştım.
Eski kasayla beraber attım.
Kasamdakini bazen kağıt para saklamak için kullanıyorum.

RX570 yerine GTX 1050 TI almam ve Frisby kasa almak.
İkisi de tatsız. Ben bile üzüldüm yani.

Pentium G4400 almak .
Keşke R5 1600 alsaydın.

Everest, güç kaynağı.
O hataya belki ben de düşerdim ama araştıra araştıra FSP aşkımı buldum. :D

Bilgisayar bileşeni dışında aldiğim resmen kazık yediğim bir olayı anlatayım. Bundan en az 10 sene önce GTA san CD-r si almak için CD-r ciye gittim adama söyledim elinde hazır yoktu önümde boş CD-r ye yazmıştı internnetten ve 5 lira demişti. Bende aldim eve gittim yüklemeye çalıştım hata veriyordu geri gittiğimde 15 lira verirsen gelir yüklerim demişti acayip sinirlenmiştim orada unutmam bunu.
Şimdi indirime girdiği dönemlerde hepsini 15'e alabiliyorsun. Ha bir de orijinal olması, istediğin an tekrar yükleyebilmek var. :D

Geri
Yukarı