Yaratık İstilası, Uzaylı İstilası Temalı Film Önerisi

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Daha önce izlediğim bazı filmler,
  • Cloverfield
  • Cloverfield Yolu No: 10
  • Cloverfield Paradox
  • The Invasion
  • War of the Worlds
  • Independence Day 1-2
Daha çok var ama aklıma gelmiyor. Film içerisinde aradığım şeyler şunlar, hayat devam ederken bir olay olacak (meteor falan düşüyor yada bir salgın patlak veriyor, uzaydan bir virüs falan geliyor vs.) sonralarda film ilerledikçe her şey daha da çok ortaya çıkacak (yani başta bilinmeyen bir şey falan sonralarda ne olduğu falan anlaşılacak) falan.

Eğer aklınızda yazdığım şeylere yatkın film varsa kesinlik ile yazın :D bunları şu yüzden yazıyorum, yukarıda belirttiğim filmler anlatığım konulara benziyor yani bu tarz filmlere bayılıyorum diğer yandan sadece bunlara göre yazmanıza gerek yok başlıkta belirttiğim konuda her şeyi yazabilirsiniz, Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2010 yapımı Skyline'ı izleyebilirsiniz. İlk çıktığı zamanlar izleyip genel olarak beğenmiştim ama IMDB puanı nedense çok düşük olmuş. Bu temada olan filmlerin puanları genelde düşük oluyor zaten. Çok da takılmamak lazım. Fazla göz önünde olmayan bir film. Popüler filmler dışında izlediğim iyi filmlerden aklıma gelirse tekrar yazarım.

Direkt olarak istila temalı değil ama anlattığınız şekilde ilerleyen gizem filmi olsun derseniz de birkaç tane film var.

Battle Los Angeles
Trailer:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkürler bunu izleyeceğim. (Hatta bu gün bile izlerim :D)
Train to Busan, fakat biraz zombimsi.
Yorumun için teşekkürler, daha önce izlemiştim ama pek hoşuma gitmemişti aslında gitti fakat ben neredeyse bütün salgın temalı filmleri seyrettiğim için Train to Busan biraz değişik geldi bana ama yinede güzel çalışma, Teşekkür ederim.
2010 yapımı Skyline'ı izleyebilirsiniz. İlk çıktığı zamanlar izleyip genel olarak beğenmiştim ama IMDB puanı nedense çok düşük olmuş. Bu temada olan filmlerin puanları genelde düşük oluyor zaten. Çok da takılmamak lazım. Fazla göz önünde olmayan bir film. Popüler filmler dışında izlediğim iyi filmlerden aklıma gelirse tekrar yazarım.

Direkt olarak istila temalı değil ama anlattığınız şekilde ilerleyen gizem filmi olsun derseniz de birkaç tane film var.
Çok teşekkürler film dikkatimi çekti aslında daha önce görmüştüm ama bazı insanlar çok eleştirmiş bende izlemekten vazgeçmiştim (aslında bir kaç film arasında kalmıştım daha sonra izlemekten vazgeçip başka bir film izlemiştim) ama bu gece bunu da izlerim :D eğer aklına o tarz gizem filmi gelirse yazabilirsin mutlu olurum, tekrar teşekkürler.
Öldüren Sis (The Mist)
Yorumun için teşekkürler, lakin filmi izledim bir Stephen King klasiği :D açıkçası filmi izlediğimde beğenmiştim, daha doğrusu izlerken beğenmiştim, sonra sonda çok fena küfür etmiştim :D Teşekkürler.
En güzellerini yazmışsın zaten. :D

The Thing tavsiye ederim, eski ve yeni olarak iki filmi var.

The Thing (1982) - IMDb
The Thing (2011) - IMDb

İşaretler filmi de eski ama güzeldir.

Signs (2002) - IMDb
Yorumun için çok teşekkürler, senin içinde en güzelleriyse buna çok sevindim :D o filmler benim için eşsiz gibiler helede şu ilk Cloverfield filmi, öyle bir yaratığın etrafı yakıp yıkması tarzında ve artı olarak da gizem bulundurması falan cidden çok sağlam filmdi. aslında üç filmi de izlemedim ama daha önce gözüme takılmış filmler hepside özellikle de The Thing ve Signs bunları da boş zamanımda kesin izleyeceğim gizem ve değişik bir atmosferi var iki filminde cidden aradığım filmlerden, belki diğer filmleri izlersem ve boş zamanım kalırsa bunları da izlerim :D tekrar teşekkürler.
Görünüşe göre bu hafta filmsiz kalmayacağım :D Herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, eğer bildiğiniz filmler varsa devamını beklerim.

Son düzenleme:
Yayın tarihi 13 Aralık 2018 olan Bird Box'ı izleyebilirsin. Biraz dram, biraz korku ile güzel bir film olmuş diye düşünüyorum. Ayrıca bahsettiğin gibi filmin son sahnelerinde bazı gizemler ortaya çıkıyor. Ben beğendim :)

Yayın tarihi 13 Aralık 2018 olan Bird Box'ı izleyebilirsin. Biraz dram, biraz korku ile güzel bir film olmuş diye düşünüyorum. Ayrıca bahsettiğin gibi filmin son sahnelerinde bazı gizemler ortaya çıkıyor. Ben beğendim :)
Yorumun için çok teşekkürler, daha önce hiç görmemiştim tam aradığım bir şeye benziyor :D Boş zamanımda kesin izleyeceğim filmler arasına girdi bile.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı