Yardım videolarını doğru buluyor musunuz?

Darther

Centipat
Ihtiyac sahibi olan birisine yardım edilen videoları doğru buluyor musunuz? Bence böyle videolar gizli kalmalı. Hem yardıma ihtiyacı olan kişi rencide oluyor hem de bakın ben bu insanlara yardım ediyorum gibi bir hava oluyor. Eğer adres verip gelin yardım edin derse o zaman bir sorun yok ama diğer türlü gizli kalmalı.

Ihtiyac sahibi olan birisine yardım edilen videoları doğru buluyor musunuz? Bence böyle videolar gizli kalmalı. Hem yardıma ihtiyacı olan kişi rencide oluyor hem de bakın ben bu insanlara yardım ediyorum gibi bir hava oluyor. Eğer adres verip gelin yardım edin derse o zaman bir sorun yok ama diğer türlü gizli kalmalı.
Katılıyorum. Diyelim ki bir öğrenciye yardım etti ve bunu sosyal medyada paylaştı. Diğer arkadaşları bu videoyu görüp yardım edilen öğrenci ile bir takım söylemlerde bulunup rahatsız edebilir. Bence de gizli saklı olmalı. Ayrıca yardım edilen kişilere kameranın onu kayıt ettiği ve bunun sosyal medyada paylaşılacağı söyleniyor mu acaba?

Bahsettiğiniz videoları çeken bir çok kanal, bu videoları çekmese, bu yardımları da yapmazlar. Ki zaten videoya çekilen kişinin rızasını vs. alıyorlar zaten. Kirasını ödeyememiş, çocuğuna ekmek alamamış birisi için youtube de videoya çıkması/çıkmaması pek önemli değildir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı