LGBT'yi doğru buluyor musunuz?

Doğru buluyor musunuz?

• Hayır

Oy: 54 70,1%
  • Evet

Oy: 23 29,9%

• Oy verenlerin toplamı
    77
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TommyVercetti003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Texas
Arkadaşlar öncelikle anket için konuşayım, savunur musunuz demiyorum, bunu doğru buluyor musunuz diyorum.

Twitter'da birisi denk geldi, sevmeyen gitsin profilimden falan yazıyor, bayağı küfür falan ediyor, sinir oldum. Cevap verdim, kavga ettik, engelledi beni.

Savunmak ayrı bir mesele ama siz bunu doğru buluyor musunuz?
Verdiğim cevap:

Anasayfa _ Twitter ve diğer 1 sayfa - Kişisel - Microsoft​ Edge 14.03.2021 21_44_35.png

Arkadaşlar öncelikle anket için konuşayım, savunur musunuz demiyorum, bunu doğru buluyor musunuz diyorum.

Twitter'da birisi denk geldi sevmeyen gitsin profilimden falan yazıyor bayağı küfür falan ediyor sinir oldum cevap verdim kavga ettik engelledi beni.

Verdiğim cevap:

Eki Görüntüle 922452

Savunmuyorum ve doğru bulmuyorum
Sadece saygı duyuyorum doğamıza aykırı.

Twitter'da birisi denk geldi sevmeyen gitsin profilimden falan yazıyor bayağı küfür falan ediyor sinir oldum cevap verdim kavga ettik engelledi beni.

Verdiğim cevap:

Eki Görüntüle 922452

Herkes istediğini yaşar ona saygım var fakat ben doğru bulmuyorum.

Ben eşcinsel olanlara bir şey demem, kendi tercihleri çünkü benim -sevdiğim- kız eşcinsel ve sadece o eşcinsel diye savunmuyorum yanlış anlaşılmasın. Ben olanlara bir şey demem saygı duyarım ancak olupda hava atıp "BANAĞ SAYGI GÖSTERİCEKSİNİİZZZ" diyenlerin ağzının ortasına vurasım geliyor.

Doğuştan gelen hormonal bozukluklardan kaynaklı ise söyleyebilecek bir şey yok fakat sen heterosun (yani anormal değilsin), hiçbir şekilde bize karşı çıkamazsın, çıkarsan seni linçleriz diyen aptallara da eyvallah denemez. Yani sağda solda eylem yapıp bununla övünenlere saygı duymuyorum ve doğru bulmuyorum. Ve ayrıca bunu tüm dünyaya yedirmeye çalışan global firmaları da komik buluyorum. Sırf para uğruna kullanıldıklarından haberleri yok LGBT'cilerin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı