Yarı Mekanik Klavye Önerisi

Yukarıda yazdığım gibi yarı mekanik klavye önerisi istiyorum. Bütçem 300 TL olabilir. Resimler attım sizce hangisi mouse de alacağım. Şimdiden teşekkürler.

c.png
g.png
m.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master MasterKeys Lite L öneririm. Eğer içindeki fareye ihtiyacın yoksa sadece klavye olan versiyonunu alabilirsin.

Cooler Master MasterKeys Lite L öneririm. Eğer içindeki fareye ihtiyacın yoksa sadece klavye olan versiyonunu alabilirsin.
İçinde ki fare nasıldır? Farem var ama normal bir kablosuz fare bazen kopuyor bağlantısı usbyi çıkarıp tekrar takmak zorunda kalıyorum oyun içinde de kopuyor.
Fare olarak G102 kesinlikle memnun kalacağınız bir fare modeli. Kendim kullanıyorum elimin boyu büyük ve aşırı rahat.
Klavye olarak ne önerirsiniz?

Logitech al kafanın rahatlığına bak derim çünkü bende g102 kullanıyorum klavye olarak g105 tabii klavyeyi belki değiştirebilirim ama şu anlık her şey fazlasıyla yolunda ve yıllardır kullandığım klavye hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı