Yarım bıraktığınız oyunlar

Koskoca Geralt babaya güveniyorsun oynadıkça devamında yaratıklar senden ürperiyor

Hitman: Absolution, Dishonored, Bully, Hotline Miami diye uzar gider. Hepsini sıkıldıgım icin biraktim.

Gta san andreas
God of war
Days gone
Mafia 1
Gta 3
Gta san andreas
Gta vice city
The last of us 1-2

Saysam kitap olur valla. 12-13 yaşımda kuzenim crack oyun yüklemeyi göstermişti önüme geleni yüklüyordum. Onun dışında GoW, RDR2, Dying Light 2 var bunları boosteroid aboneliğim bittiği için oynayamıyorum. Bir de AC:Valhalla var onu da AC:Odyssey'i bitirdikten hemen sonra oynadım ve aşırı kalitesiz geldi. Üstteki mesajdan aklıma geldi Bully'yi 4. Bölüme kadar oynadım bilgisayara format attığım için save gitti bir daha da girmedim.

Bu oyunları yarım bırakmışım:
  • Days Gone (Oyun mekanik ve atmosfer olarak iyi fakat hikaye hiç merak uyandırmadı. 12 Saat oynamışım, ilerde bitiririm.)
  • Mafia: III (40 Dakika içerisinde silip, iade talebi açmıştım.)

Far Cry 2 Sıkıcı ve kendini sürekli tekrar ediyor.

Homefront: The Revolution. Oyunu 10 saniye oynayanlar neden bıraktığımı bilir.

Fm yi bitirememe gibi. Bir yeteneğim vardı zayi edemezdm bir kaç ayda bir yükler yükler silerim sezonu bile bitirmek gibi başarım uok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…