Yarım saat açık bırakılan i7 3770 GTX 760 sistem açılmıyor

rexxq

Decapat
Daha fazla  
RAM
Hyperx DDR3 8+8 ram
SSD veya HDD modeli
Memoright markalı SSD
Ekran kartı
GTX 760 2gb
Anakart
Marka olarak HP ama modelini bilmiyorum biraz eski
İşlemci
İ7 3770 3.40ghz
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda oyun açıkken bir yarım saatliğine yemek yemeye gittim geldiğimde klavye mouse vs ışıkları yanıyordu fakat görüntü yoktu. Klavyeden tıkladım fareyi hareket ettim fakat açılmıyor. Ben de kapatıp RAM'leri çıkartıp taktım bayağıdır da macun değişikliği yapmıyordum macun da değiştirdim RAM'leri takip açtım bilgisayarı fakat ilk nasıl bulduysam aynı sekil duruyor. Fanlar hızlanıp yavaşlıyor ama açılmıyor. Çözümleri denedim ama işe yaramadı biraz yardıma ihtiyacım var.

Başka ekran kartı varsa takıp deneyelir misin? Ya da direk anakarttan görüntü alınıyor mu bu işlemci ile bilmiyorum. Oluyorsa oradan dene. Bir de monitor kendisi açılıyormu? ona da bakar mısın?

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda oyun açıkken bir yarım saatliğine yemek yemeye gittim geldiğimde klavye mouse vs ışıkları yanıyordu fakat görüntü yoktu. Klavyeden tıkladım fareyi hareket ettim fakat açılmıyor. Ben de kapatıp RAM'leri çıkartıp taktım bayağıdır da macun değişikliği yapmıyordum macun da değiştirdim RAM'leri takip açtım bilgisayarı fakat ilk nasıl bulduysam aynı sekil duruyor. Fanlar hızlanıp yavaşlıyor ama açılmıyor. Çözümleri denedim ama işe yaramadı biraz yardıma ihtiyacım var
Başka ekran kartı varsa takıp deneyelir misin? Ya da direk anakarttan görüntü alınıyor mu bu işlemci ile bilmiyorum. Oluyorsa oradan dene. Bir de monitor kendisi açılıyormu? ona da bakar mısın?
İşlemci Intel HD 4000’e sahip hocam yani sistem ekran kartsız çalışır büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı