Yarın basket maçım var ama ne yapacağımı bilmiyorum

Ofbeeeee

Decapat
Daha fazla  
Yarın bizim seviyemizden daha iyi bir takım ile basket maçımız var ve 7 kişiyiz, adamlar kim bilir kaç kişi ve ben bazı kuralları, bazı terimleri ve hareketleri bilmiyorum ne yapacağım? 2 kez antrenman yaptık 1'inde zaten maç yaptık diğeri ise düz antrenman, okulun basket takımındayım bir de maç yetmezmiş gibi yarın da sınav ve deneme var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamadığım kısım okulun basketbol takımındasın ve seni daha Basketbol öğrenmeden maça mı çıkardılar? Hocanızın 2 kez antrenman yaptırıp hadi öğrendiniz deyip maça çıkarması biraz saçma olmuş.

Çok dert eylediysen kendine sınavıma çok çalıştım yorgunum dersin girmezsin maça. Nasıl olsa eksik yok.

Anlamadığım kısım okulun basketbol takımındasın ve seni daha basketbol öğrenmeden maça mı çıkardılar? Hocanızın 2 kez antrenman yaptırıp hadi öğrendiniz deyip maça çıkarması biraz saçma olmuş.

Çok dert eylediysen kendine sınavıma çok çalıştım yorgunum dersin girmezsin maça. Nasıl olsa eksik yok.

Vallahi dediğin gibi ama diğer 2 eleman daha kötü oynuyor onlar daha antrenmana gelmedi ben onlara göre daha iyiyim bu yüzden hoca beni illa sokar yani girmeme şansım yok.

Reis hoca kafana silah dayayıp ''YA BU MAÇA ÇIKACAKSIN YA DA YERİN TOPRAK ALTIDIR' demediyse problem yok sınavım vardı ona çalıştım dersi ayrılırsın. Çok umrundaysa maç internetten kurallara hızlıca bak.

Reis hoca kafana silah dayayıp "ya bu maça çıkacaksın ya da yerin toprak altıdır' demediyse problem yok sınavım vardı ona çalıştım dersi ayrılırsın. Çok umrundaysa maç internetten kurallara hızlıca bak.

Bir arkadaş gelemiyor ciddi hasta 6 kişiyiz naneyi yedim desteğin için sağ ol.

Yarın bizim seviyemizden daha iyi bir takım ile basket maçımız var ve 7 kişiyiz, adamlar kim bilir kaç kişi ve ben bazı kuralları, bazı terimleri ve hareketleri bilmiyorum ne yapacağım? 2 kez antrenman yaptık 1'inde zaten maç yaptık diğeri ise düz antrenman, okulun basket takımındayım bir de maç yetmezmiş gibi yarın da sınav ve deneme var.

Hocam konuyu hortlatmak gibi olacak ama nasıl geçti maç:)

Geri
Yukarı