Yarın deneme sınavım var

Tarık45

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.10.sınıfa gidiyorum yarın deneme sınavım var. Hiç çalışmadım sınav sonuçlarım kötü gelecek biliyorum. Ailem bana kızacak çünkü hep kızıyorlar. Deneme kötü olunca geçen yıl da kızmışlardı. Sizce yarına kadar ne yapmalıyım? Nasıl çalışmalıyım deneme sınavı zorunlu yarın hiç okula gitmemeyi gitmek istemiyorum sayısal derslerim kötü yapamıyorum denemede sadece sözel dersleri yapmak istiyorum sözel derslerim çok iyi yani edebiyat tarih coğrafya felsefe din kültürü ve ahlak bilgisi İngilizce gibi dersleri yapacağım eğer sayısal dersleri yapmasam ailem bana kızar biliyorum. Taktik verin bir de sadece sözel dersleri yapsam denemede iyi puan alır mıyım?

Merhaba.10.sınıfa gidiyorum yarın deneme sınavım var. Hiç çalışmadım sınav sonuçlarım kötü gelecek biliyorum. Ailem bana kızacak çünkü hep kızıyorlar. Deneme kötü olunca geçen yıl da kızmışlardı. Sizce yarına kadar ne yapmalıyım? Nasıl çalışmalıyım deneme sınavı zorunlu yarın hiç okula gitmemeyi gitmek istemiyorum sayısal derslerim kötü yapamıyorum denemede sadece sözel dersleri yapmak istiyorum sözel derslerim çok iyi yani edebiyat tarih coğrafya felsefe din kültürü ve ahlak bilgisi İngilizce gibi dersleri yapacağım eğer sayısal dersleri yapmasam ailem bana kızar biliyorum. Taktik verin bir de sadece sözel dersleri yapsam denemede iyi puan alır mıyım?

Taktik yok. Ama en fazla bağırıp çağıracaklar 1 hafta sonra normale döner.

Son hafta bile degil, son gune kadar calismayip son gun calismanin fayda edecegini sanmiyorum. 10. sinif denemeleri yanilmiyorsam 120 soru oluyor ve sayisal derslerin soru sayisi azimsanacak miktarda degil. 10'un biyolojisi cok kolay, biyoloji ve matematigin ilk konusu olan permutasyon kombinasyonun konu anlatimini YouTube'dan dinleyin.

Deneme sınavının amacı fullemek değil zaten. Eksiklerini görmek. Ayrıca 10. sınıfta neyin denemesini yapıyorlar? Para kazanmaya yönelik bir hareket herhalde.

Biz ortaokulda da oluyorduk. Deneme sınavları için ek ücret ödemiyoruz. Yılın başında alıyorlarsa bilemem. (Özel okul)

Kanka git gir. Kacmakla olmuyor bu isler. Elinden geldigini yapmak kacmaktan daha iyi bir secenek bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı