Yarın geç olur mu?

İngiliz ana karası düşmeden hazırlıksız, lojistik eksiği, altyapı ve tedarik vb. kızıl vebaya saldırınca olanlar oldu. Since 1945.
Sizde yarınlara hiç ulaşamamış gibisiniz hocam. Dünde kalmışsınız geçmişte kalmışsınız..
Cümlem çok ucu açık kalmış. Yarına ertelemeler asla bitmiyor demek istemiştim ama daha günün var anlamına da gelebiliyor. 😁
Değil mi? 1saat 7 dakika daha var. Daha sonra..

Bugün bile bitirsem yarına unutacağım zaten. O yüzden bugün yapsam bile iş işten geçmiş olacak ama yarın yapsam bile bugünden farkı olmayacak(al sana paradoks).

İnsan anlık bir zevki için ileride yiyeceği dayakları göze alan bir canlıdır çünkü anlık zevk alma isteği kanında var. Bu yüzden de ne kadar yarına geç desek de yarına erteleyeceğiz. Kısacası yarın geç olacak ama erteleyeceksin.

Olsun yarın ne olacağı belli değil erken başlamak en iyisi.
Bende öyle düşünüyorum. Geçen hiçbir saniyeyi tekrar yaşayamıyoruz. Konuyu açtıktan bu yana gelişen olaylar çerçevesinde yarının geç olacağına karar verdim.
İnsan anlık bir zevki için ileride yiyeceği dayakları göze alan bir canlıdır çünkü anlık zevk alma isteği kanında var. Bu yüzden de ne kadar yarına geç desek de yarına erteleyeceğiz. Kısacası yarın geç olacak ama erteleyeceksin.
Bazı anlar vardır ki insan tekrarı için ömründen verir. Ömründen geçen zamanın farkında olmaz. Böyle olmasın istiyorum. Ömrümden vermeden yaşansın bazı anlar.
Bugün bile bitirsem yarına unutacağım zaten. O yüzden bugün yapsam bile iş işten geçmiş olacak ama yarın yapsam bile bugünden farkı olmayacak(al sana paradoks).
Bazen unutmak daha iyi gibi geliyor sanki bana.

Geri
Yukarı