Yarın nöbetçi olacağım ama korkuyorum

10.sınıfım. Yarın nöbetçi olacağım ama bir korkum var. Mesela sınıflara defterleri toplamak için, duyuru yapmak için veya birini çağırmak için gireceğim ama girdiğim zaman o sınıftaki 40 kişinin aynı anda bana bakması beni geriyor. Utangaçlık ve öz güven eksikliği sorunum var. Ne yapabilirim?
Hocam bende de vardı o korku. Ama bir şey olmuyor alışıyorsunuz hocam, hatta ben bir ara kuzenimi almaya gitmiştim ve ilk kez nöbetçi oluyordum babası gelmiş hocam diyeceğim yerine eniştem geldi hocam demiştim korkudan :D

10.sınıfım. Yarın nöbetçi olacağım ama bir korkum var. Mesela sınıflara defterleri toplamak için, duyuru yapmak için veya birini çağırmak için gireceğim ama girdiğim zaman o sınıftaki 40 kişinin aynı anda bana bakması beni geriyor. Utangaçlık ve öz güven eksikliği sorunum var. Ne yapabilirim?

Hocam galiba 10. sınıfım yerine Suriye sınırında bir askerim yazacaktınız ama oto klavye 10. sınıfım diye düzeltmiş olmalı.

Hocam çok bir şey yapmayacaksınız. Hocaların basit ayak işlerini yapıp defter topluyorsunuz.

Olmaz hocam gitmek zorunda! Ya nöbetçi kaçağı diye içeri alırlarsa? :D

Şaka maka gidersen bütün gün oturmaktan sıkılırsın gitmezsen de yerine birini alırlar. Nöbetçi olmaya istekli bir ton insan var okulda 👍
Gitmeyince ertesi gün yapıyorsun diye biliyorum. Bizim okulda öyle en azından.

Geri
Yukarı