Yarın okul var! Ne hisediyorsunuz?

Ben mezun olduğum gibi felaket derecede garip hissediyorum normalde bu saatlerde bir gerginlik oluşurdu bende ama şu an hiç bir şey hissetmiyorum. 12 yıl boyunca sabah 8 akşam 17 yaptıktan sonra artık böyle olmayacağı gerçeği nedense çok değişik bir duyguymuş.

Kötü.4 sene sonra mezun olup asgari ücretle çalışıp sarayın 1 günlük elektirik masrafını ödeyemeden ölüp gideceğim muhtemelen kimsede ben öldüğümde haberi bile olmayacak.

Lisenin bitmesine 2-3 yıl kaldığını düşündükçe tadını çıkarmayı istiyorum aslında. Ama arkadaşlarım vefasızken tam anlamıyla çıkaramayacağım gibi. Zaten YKS de yaklaşıyor. Aklımdaki tek şey hayatımı animelerle ve derslerle sınırlandırmak ve insanlardan olabildiğince uzak durmak.

Maalesef okul açılıyor :( siz ne hisedeceksiniz oraya girdiğiniz an? Ah be tatil.
Yeni milli egitim bakanı yüzünden kötüden daha da beterim 11.sinifa gectim bu yaz son yaz'ım dı ve inanılmaz hizli gecti öbür senede zaten malum sınava girecem (yani kötüyüm iste)

9. sınıfa geçtim ben de taktik verin.
Eger yeni bi okula gideceksen hemen ortam yapmamaya calış ve adam gibi arkadaşlar edin cünkü 9.sınıfta kimin ne oldugu belli (erkeklerin hepsi zorbamsi tipler, kizlar ise ortam yapmaya calisan küçük grupcuklar halinde) ha ama eger yeni okula gitmiyorsan mutlaka tanidigin bi kac kisi kalmiştir onlarla takılabilirsin

(Bide eger senle ugrasan olursa biraz alttan almaya calis ama kendinide ezdirme gözünü korkutma zaten göz acip kapayincaya kadar sene bitecek)

Yeni konular

Geri
Yukarı