Yarın okullar açılacak!

Bugün açılan kaçıncı aynı konu sayamıyorum artık...

Türkiye'de okuldan öğrendiklerini iş yerinde görebileceğini düşünen var mı gerçekten? Herkes mezun olup diploma alıp kurtulma peşinde.
Bugün böyle bir konu gerçekten görmedim, bence konular açılsaydı bugün modlar kabul etmezdi. "Nasılsınız?" sorusuna öyle yapılmıştı.

Yapacak bir şey yok dil seçtik, şu 2 sene bitsin 6 ay liseye yeni geçenlere nanik yapacağım.
Dil aslında yapabilene en iyi. Tercümanlık gibi meslekler gerçekten güzel paralar ve hem girdiğin yerdeki her şeyi öğrenirsin hem de ingilizce bilmek her zaman avantaj ya.

Hem 12. Sınıf hem adapte olamamış biri olarak artık duygusuz şekilde akışına bırakıyorum.
Hocam bu yeni ise iyi 6. sınıfım bende artık gitmek için gidiyorum ama bunun benimle alakası var herhalde çünkü ben artık mutlu olamıyorum bide okulu sevmeyince eziyet oluyor.

Dil aslında yapabilene en iyi. Tercümanlık gibi meslekler gerçekten güzel paralar ve hem girdiğin yerdeki her şeyi öğrenirsin hem de ingilizce bilmek her zaman avantaj ya.

İngilizceme güvenim tam, C1 ya da B2 falanım. Bende tercümanlık düşünüyordum zaten, hayırlısı bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı