Yarın okullar açılacak!

İngilizceme güvenim tam, C1 ya da B2 falanım.
Bu arada hevesini kırmak istemem fakat muhtemelen B2 değilsin. Kendime çok güveniyordum ve sınıfın en iyisi olacağımı düşünüyordum. Sınıfın en iyisi de oldum fakat başlangıçta B2 değil de A2 olduğumu fark ettim. 11. sınıf sonunda C1 oldum, o da hocamız çok iyi olduğu için. Yani seviye işleri biraz karmaşık. :)

Hocam 6. Sınıfsın. Ne gitmek için gitmesi. Eğlen geç ya. Hayat kısa zaten. Eğlenmeye bak.
O olmuyor işte bende komik bir şey olunca genelde en fazla 10 saniye gülebiliyorum sonra bir ciddiyetle gülmeyi bırakıp tekrar mutsuz ve istesede gülemeyen birisi oluyorum maalesef.

Evet, beklediğimiz ama istemediğimiz gün geldi yarın yani 12 saat sonra ders işleyeceğiz. Ne düşünüyorsunuz? Okula hazır mısınız? Ders çalışıp güzel bir üniversite/lise hedefinize doğru adım adım ilerleyecek misiniz? Yoksa sadece okuyayım mezun olayım diye mi okuyorsunuz? Yoksa meslek lisesinde misiniz?

Ben açılcağını bilmiyordum. Sayenizde artık okulların açılacağını biliyorum 🥳

Bu arada hevesini kırmak istemem fakat muhtemelen B2 değilsin. Kendime çok güveniyordum ve sınıfın en iyisi olacağımı düşünüyordum. Sınıfın en iyisi de oldum fakat başlangıçta B2 değil de A2 olduğumu fark ettim. 11. sınıf sonunda C1 oldum, o da hocamız çok iyi olduğu için. Yani seviye işleri biraz karmaşık. :)

Biz önceden test ettirdik hocam, bana B2 denmişti o gün. Aksanı halletsem sen Türk değilsin derler.

Nereden test ettirdin?

Adını unuttum hocam oldu bayağı, hatta yurt dışına gönderen kurslardandı. 4 yanlış falan yapmıştım sonra bu anlayan kişilerle konuşturdular beni. Ordaki hanımefendi ise B2 demiş bana.

Geri
Yukarı