Yarın okullar açılıyor, heyecanlı mısınız?

Kanka ben arkadaşı duvar kenarına koyuyordum veriyordum eline telefonu ikimizin kağıdınıda çözüyordu derslerdede UNO oynuyorduk bir ara hoca kızdı falanda almadı en azından.

Bizde de bir abi vardı ne sorsak sıra altından Google'dan bakıp cevabı veriyordu. O zamanki tek 100 olan sınavım oydu galiba. Ama bizde ne kopya işleri dönüyor var ya hocaların aklı almaz. Ayagimizla hafiften yere vurup soru sayısını, cevabını birbizimize iletirdik. Doğru yanlış sorularında hafif oksurse yanlış, burnunu çekerse doğru anlamına geliyor.

Bizde de bir abi vardı ne sorsak sıra altından Google'dan bakıp cevabı veriyordu. O zamanki tek 100 olan sınavım oydu galiba. Ama bizde ne kopya işleri dönüyor varya hocaların aklı almaz. Ayagimizla hafiften yere vurup soru sayısını, cevabını birbizimize iletirdik
Kanka bizim okulda telefon yasaktı biz hangi derse geliyorsa öyle çekiyorduk bazen sinlri hocaların dersine geliyordu çekemiyorduk.

Sinlri hocaların dersine geliyordu çekemiyorduk.

Bizde cekemiyorduk. O hocaların dersinde kopya çekmek cesaret ister. Hemde her yere bakıyor, tüm sınıfı jet gibi dolaşıyor ya, çeken cekebilsin yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı